Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.08.2020

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından biri olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 5. Yıl 2. Sezon için sınırlı bir süreye sahip etkinlik ile karşımıza çıkıyor. Haberimize konuk olan bu etkinlik, Kule haritasının fütürist bir versiyonuna dayanan Bölge Kontrolü oyun moduna yeni bir bakış açısı getiriyor. Bahsini ettiğimiz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yolda olan modun adı MUTE Protocol.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege MUTE Protocol geldi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege'in MUTE Protocol etkinliği 4 Ağustos 2020 tarihinden 17 Ağustos 2020'ye kadar toplam iki hafta sürecek. Bu etkinlik, Kule haritasının fütürist bir versiyonuna dayanan Bölge Kontrolü oyun moduna yeni bir bakış açısı getiriyor. Bilim kurgudan esinlenen bu gelecekçi 5’e karşı 5 modunda, saldıranlar havadan gelip M.U.T.E Protocol’ü gereken her şeyi yaparak kapatmaya çalışıyor, savunanlar da İletişim Kulesini her ne pahasına olursa olsun savunuyorlar.

41 Operatörle oynanabilecek, oynanış kaynaklı birkaç istisna olacak, bunlar: Twitch, Thatcher, Mozzie, Mute, Maestro, Valkyrie, Dokkaebi, Echo, Goyo, Clash, Montagne, Blitz ve Caveira bu etkinlikte bulunmayacak. Saldıran taraftaki oyuncular, iki alanı kontrol altına almaları gerekecek ve İzleme Cihazlarına girip çıkarak Operatör ve Dron formları arasında geçiş yapabilecekler. Savunan taraftaki Operatörler, ağ üzerinden dijital olarak gezinmek için kurşun geçirmez kameraları kullanabilecekler. Yepyeni oynanış sunacak olan bu etkinliği kesinlikle kaçırmayın! Sonuçta, sadece 2 hafta kadar sürecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.