Tom Clancy’s Rainbow Six Siege bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilir

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilir

Ayrıca, muhteşem bir indirim de söz konusu.

Günümüzün en çok oynanan yapımlarından biri olarak gösterebileceğimiz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyunculara çok güzel bir kıyak geçiyor. Ubisoft tarafından yapılan yeni bir duyuru ile birlikte, haberimize konuk olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege isimli yapımın bir süre boyunca ücretsiz olarak oynanabilir olduğu müjdelendi. İşin daha da iyi kısmı ise, bu ücretsiz oynanabilir süre ile birlikte bir de güzel bir indirim başlatılıyor. Dilerseniz, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile ilgili haberimizin detaylarına geçelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 15 Kasım 2018 tarihinden itibaren ücretsiz olarak oynanabilir

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege bu ücretsiz olduğu süre boyunca bütün haritaları, modları ve 20 orijinal operatörleri oyunculara sunuyor. Bu ücretsiz süre boyunca oynayarak katettiğiniz aşamaları, oyunu tam olarak satın aldığınızda da kullanabileceksiniz. Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 15 Kasım 2018 ile 18 Kasım 2018 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak.

Ayrıca, oyunun Starter, Standard, Advanced, Gold ve Complete sürümlerinde 15 Kasım 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında %70’lik bir indirim de olacak. Oyun, haberimizi okuduğunuz esnalarda hala oynanmaya açılmamış olabilir. Fakat, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kapılarını herkese açana kadar oyunu PC’nize indirebilirsiniz. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i ücretsiz olarak oynayabilmek için tek yapmanız gereken şey Uplay hesabınızı ve uygulamanızı kullanmanız. Ne yazık ki Steam üzerinden bu işlemleri gerçekleştiremiyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Rainbow Six Siege  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.