Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Fatih Kılıç, Editör Yazım tarihi: 27.02.2021

4 Ekim 2019 tarihinde Ubisoft tarafından piyasaya sürülen Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, tam anlamıyla beklentileri karşılayamamıştı. Özellikle yapay zeka ve içerik konusunda vasatın altında kalan yapım hem oyuncular hem de stüdyo için tam bir hayal kırıklığı oldu. Satışlara da yansıyan bu durum Ubisoft’un aklını başına getirmiş gibi duruyor. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint güncelleme alarak adeta kendini baştan yaratacak.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 2021 yılında da güncelleme alarak gelişecek

Ubisoft yaptığı açıklamayla, oyunu güncelleştirme ve geliştirme konusunda çaba harcayacaklarını duyurdu. 2021 yılında gelmesi beklenen güncelleme oyuna pek çok yeni içerik ve etkinlik kazandıracak. Şirket adeta baştan yaratacağı oyun ile kaybettiği oyuncuları geri kazanmayı umuyor. Tom Clancy’s Ghost Recon’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklama, ”Oyuna daha fazlasını eklemek ve size heyecan verici içerikler sunmak için önümüzdeki aylarda çalışmaya devam edeceğiz. Geri bildirimlerinize dayanarak oyunumuzun geleceğini şekillendiriyor ve karışıma sürprizler ekliyoruz.” şeklindeydi.

Soğuk savaş dönemi ve sonrasında yazdığı askeri ve polisiye romanları ile tanınan Tom Clancy’nin hikayelerinden ilham alan oyun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir açık dünya deneyimi sunuyor. Baş kötü olarak, Punisher rolünden tanıdığımız Jon Bernthal karşımıza çıkıyor. Çıkışında teknik anlamda da oyunculara sıkıntılar yaşatan oyun, iyi bir geri dönüş yapabilecek mi merak konusu.

Çıkışında hayal kırıklığı yaratan oyunların benzer şekilde geri dönüşlerini görmüştük, buna verilebilecek en bariz örnek ise No Man’s Sky. Büyük beklentilerle çıkışını gerçekleştiren oyun, vadettiklerini gerçekleştirememiş ve oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak kısa sürede durumu toparlayan geliştirici Hello Games oyuna eklediği yeni içeriklerle oyuncuların gönlünü almayı başardı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.