No Man’s Sky Exo Mech güncellemesi yayımlandı

No Man’s Sky Exo Mech güncellemesi yayımlandı

No Man’s Sky Exo Mech güncellemesi, beklediğiniz güncellemelerden biri olabilir.

Hello Games ekibi, çıkışında birçok oyuncunun hayallerini yıkmış olan No Man’s Sky’in Exo Mech güncellemesini oyunculara sundu. No Man’s Sky Exo Mech güncellemesi, oyun için gelmiş olan yeni ve büyük bir güncelleme. Bu güncelleme ile birlikte oyuna yeni Exocraft teknolojileri, ana merkez geliştirmeleri ve birçok şey eklendi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Daha da detaya inecek olursak, Minotaur Heavy Exocraft Hybrid diye bir şey geldi. Bu ayaklı robot, gezegenleri keşfetmek için yepyeni bir yol sunuyor. Bu Minotaur içerisinde bir de jetpack bulunuyor. Dahası da, tıpkı normal bir araç gibi gezegenin tehlikelerine karşı da savunma sağlıyor. Ayrıca, değerli materyalleri de direkt olarak alabiliyor. Bu sayede oyuncu da güvende kalıyor.

Hello Games ekibi, oyunun çıkışındaki hatasını daha ilk günden beri düzeltmeye çalışıyor. Elbette No Man’s Sky Exo Mech gibi büyük güncellemelerle birçok oyuncu ufaktan da olsa yavaş yavaş dönüyor oyuna. Fakat, bir kere geçti Bolu pazarı, ilk günkü etkiyi yaratabileceklerini düşünmüyor. Fakat yine de böyle çalışıyor olduklarını görmek sevindirici. Umarız ki gelecek oyunlarında daha düzgün bir reklam yapabilirler.


No Man’s Sky
No Man's Sky İnceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.