Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.03.2023

Steam üzerinde popüler oyunu indirmek ve sonsuza dek sahip olmak, şu anda tamamen ücretsiz. Valve'ın Steam'de her yıl devam eden "İlkbahar İndirimi" kapsamında platformdaki binlerce farklı oyun şu anda indirimli. Birçok Steam kullanıcısı yeni çıkan oyunlardaki bu indirimlerden faydalanmak için sabırsızlanıyor. Ancak, 2K ekibinin bir Borderlands oyunu da şu anda ücretsiz olarak veriliyor. Hatta, Steam üzerinde spesifik olarak ücretsiz olan oyun, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep A Wonderlands One-Shot Adventure.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep A Wonderlands One-Shot Adventure Steam üzerinde ücretsiz

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep A Wonderlands One-Shot Adventure şu anda Steam üzerinde 23 Mart'a kadar ücretsiz olarak mevcut. İlk olarak Borderlands 2 için DLC olarak sunulan Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, daha sonra PC kullanıcıları için tek başına bir nişancı kampanyası olarak yayınlandı. Normalde 10 dolar olan Tiny Tina's Assault on Dragon Keep için yapılan bu teklif önemli bir maliyet tasarrufu sağlamıyor, ancak yine de ücretsiz olduğu için göz ardı edilmemesi gereken bir fırsat.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, 2013 yılında ilk kez yayınlandığında hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından olumlu karşılandı. Genişleme paketi şu anda aynı genel alanda bir kullanıcı puanına ve 86/100 gibi harika bir Metacritic puanına sahip. Aslında, Assault on Dragon Keep cidden çok beğeni topladı. Bu yüzden, Gearbox sonunda 2022'de piyasaya çıkan Little Tina's Wonderlands'i yaratmaya karar verdi. Wonderlands bugün Steam'de eskisine kıyasla %50 daha ucuz.

Oyunun resmi açıklaması, "Tiny Tina's Assault on Dragon Keep A Wonderlands One-Shot Adventure'da iskeletleri parçalayın, ejderhaları alt edin ve dev golemlerle savaşın. Fantezi, eğlence ve dağlar kadar büyülü ganimetle dolu bu bağımsız seferde her şeyi başlatan 2013'ün beğenilen macerasını deneyimleyin! Kraliçe ele geçirildi ve krallığı tehlikede. Bu eksantrik, büyülü topraklara barışı geri getirmek için sadece sizin ve arkadaşlarınızın şansı var. Hain ormanlar, ürkütücü mahzenler ve korkutucu kaleler arasında yolunuzu açın. Ancak dikkat edin, yolculuğunuz Tina'nın neşeyle kaotik kaprisleri yüzünden bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü macerasına dalın ve hayatınızın fantastik savaşına hazır olun!" şeklinde. Steam üzerindeki ücretsiz Tiny Tina's Assault on Dragon Keep yazımız bu kadardı. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Steam üzerindeki ücretsiz Tiny Tina's Assault on Dragon Keep yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.