Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.03.2023

The Simpsons Hit and Run geliştiricisi oyunun Remake sürümünü istiyor. PS2 döneminin en sevilen oyunlarından biri The Simpsons Hit and Run. 2000'li yılların başında açık dünya Spider-Man oyunları, mükemmel James Bond shooter'ları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir ton harika lisanslı oyun vardı, ancak sadece bir tanesi gerçekten önemli bir etki yarattı. The Simpsons Hit and Run, Grand Theft Auto gibi bir oyunun tüm çekici unsurlarını bir araya getirdi ve bunları en sevdiğimiz sarı aileye ev sahipliği yapan kurgusal bir kasaba olan ünlü Springfield'a yerleştirdi. Her bir Simpson'ın rolünü üstleniyor ve diziden gülünç ama tanınabilir kıyafetler ve araçlar giyerken çılgın kaçışlara çıkıyordunuz. Polisle yüksek hızlı kovalamacalara girebilir, insanları yumruklayabilir, bir şeylerden atlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Çok eğlenceliydi.

The Simpsons Hit and Run Remake için bir işaret mi bu?

Hayranlar şimdi 20 yıl sonra geri dönmesini istiyor. Yayıncıların irili ufaklı çeşitli eski oyunları geri getirmesiyle birlikte, bu Remake için zamanlama her zamankinden daha olası. Hayranlar Remake sürümler aracılığıyla bunu gerçekleştirme görevini bile üstlendiler. Ancak, bir oyun geliştiricisi şimdi bunun gerçekleşmesini savunuyor. The Simpsons Hit and Run'ın baş oyun tasarımcısı Joe McGinn GamesRadar ile yaptığı bir röportajda oyunun Remake sürümünü görme arzusunu dile getirdi.

Ne yazık ki, McGinn'in böyle bir proje hakkında, eğer varsa bile, gerçek bir bilgisi yok. The Simpsons Hit and Run'ın ardından ekiplerin birçoğu dağıldığı için orijinal oyuna katkıda bulunanların çoğu yoluna devam etti. Simpsonlar, Disney'in şu anda haklarına sahip olmasına ve uygun kişilerin ana IP'lerini üstlenmesine izin vermeye oldukça açık görünmesine rağmen, oyun endüstrisinde oldukça uzun bir süredir uykuda. Tekrar geri dönecek mi? Elimizdeki tek şey umut. The Simpsons Hit and Run Remake umutları bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. The Simpsons Hit and Run Remake umutları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.