Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.02.2023

Oyunun ilk çıkışından yıllar sonra, HBO televizyon dizisi The Last of Us'ın The Last of Us için konsol oyuncularının sayısını artırdığı söyleniyor. The Last Of Us PC çıkış tarihi için hafta daha beklemeniz gerekecek. Ancak yaklaşan PC sürümüne de daha fazla ilgi olabileceği mantıklı duruyor. Dün, Naughty Dog nişancı oyunu için bir erteleme duyurdu.

The Last Of Us PC çıkış tarihi birkaç hafta ileri alındı

Duyuruda, "The Last Of Us Part 1'in PC sürümünün 3 Mart'ta çıkacağını duyurmuştuk, ancak çıkış tarihini birkaç hafta ertelemeye karar verdik; artık 28 Mart'ta çıkacak. The Last Of Us Part 1 PC çıkışının mümkün olan en iyi şekilde olmasını sağlamak istiyoruz. Bu ek birkaç hafta, The Last Of Us'ın bu sürümünün sizin ve bizim standartlarımıza uygun olmasını sağlamamıza olanak tanıyacak." dediler.

İlk bölüm, ilk Last of Us'ın yeniden yapımı ve estetik açıdan gelişmiş halidir. Geçen yıl PlayStation 5'te çıktı, bu yüzden zaten çok şey gördük. Kıyamet sonrası kanlı bir cinayet festivali ne kadar güzel görünebilirse o kadar güzel. TV şovu büyük bir başarı elde ederken, ortak yaratıcısı en az üç sezon istese de ikinci bir sezon çoktan onaylandı. The Last Of Us PC çıkış tarihi erteleme mevzusu bir yana, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. The Last Of Us PC çıkış tarihi erteleme yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.