Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.03.2023

Sony ve Naughty Dog tarafından The Last of Us Part I Remake için kısa bir PC oynanış fragmanı daha çıktı. Oyunun Sesli Açıklamalar, Geliştirilmiş Dinleme Modu ve Kontrolcü Desteği gibi birçok özelliği bu yeni tanıtım videosunda odak nokta. The Last of Us Part 1 Remake, ilk oyunu tamamen elden geçiriyor. Oyunda güncel kontroller, daha modern oynanış ve daha fazla erişilebilirlik seçeneği var. Ayrıca daha iyi efektler ve geliştirilmiş dövüş ve keşif içeriyor.

The Last of Us Part I Remake için yeni ve kısa bir oynanış daha geldi

Yeniden yapım, orijinalinden daha iyi grafikler ve görüntüler içeriyor. Örneğin, Joel ve Ellie'nin yeni 3D modelleri mevcut. Bu güncel tasarımlar The Last of Us Part 2'dekilere daha çok benziyor. Daha zengin durmasının yanı sıra, oyundaki ortamlar da daha iyi aydınlatmaya sahip. The Last of Us Part I Remake için kısa oynanış videosu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. The Last of Us Part I Remake için kısa oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.