Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.06.2018

İlk olarak 2016 yılında duyurulan The Last of Us Part 2, E3 2018 sırasında tanıtım videosu ile karşımıza çıktı. Yalnızca sinematik bir tanıtım videosu değil, oyun içerisinden görüntüler bulunduran oynanış videosu da Sony tarafından sunuldu. Oldukça etkileyici grafiklere sahip olacağı neredeyse kesin olan oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

The Last of Us Part 2, yeni tanıtım videosu ve oynanışı ile karşınızda

İlk tanıtım videosu ile bütün hayranlarını etkilemeyi başaran The Last of Us Part 2, büyük bir beğeni toplamıştı. Naughty Dog, bütün gücünü bu oyunu geliştirmekte kullanıyor olacak ki haberimizden izleyebileceğiniz videolardaki grafikleri görebiliyoruz. Oynanış açısından ilk oyuna göre çok daha zorlayıcı ve çok daha aksiyon dolu olduğunu söyleyebileceğimiz Part 2, maceraperest oyuncuları tatmin edecektir.

İlk oyunun beş yıl sonrasında geçecek olan The Last of Us Part 2, Ellie’nin yaşadığı zorlukları ve ilerleyişini konu alıyor olacak. Oynanış videosunda da gördüğümüz gibi, genç bir kız, Ellie, olarak az diyebileceğimiz ekipmanımız ile hayatta kalmaya çalışacağız. Oynanış videosundan başka bir çıkarım yapmamız gerekirse, gizliliğin ön planda olacağını ve çatışmaya yalnızca gerektiğinde girmemizin faydalı olacağını belirtebiliriz.

The Last of Us Part 2 tanıtım videosu neler gösterdi?

Oyuncuların dünyada ilerledikleri süre boyunca dinamik davranmaları gerekeceğini anlayabiliyoruz. İlk The Last of Us Part 2 oynanış videosu, aldığımız kararların bizi ölüme bile götürebileceğini gösteriyor. Düşmanlar oldukça güçlü ve ölümcül olduğundan yaptığımız hataların bedeli de büyük olacak. Şu an için oyuna dair daha fazla bilgi paylaşılmamış olsa da yeni bilgiler ortaya çıktıkça sizlere aktarıyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.