Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones, konsollar için çıktı

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones, konsollar için çıktı

Dragon Bones eklenti paketi, normal ve kıdemli modlarda olarak iki yeni zindan olan; Scalecaller Peak ve Fang Lair bölümlerini içeriyor.

ZeniMax Online Studios, bugün The Elder Scrolls Online – Dragon Bones adı verilen iki zindan eklenti paketini ve bir sürü yeni özellik ve yükseltme içeren ve herkes için ücretsiz bir eklentiye sahip, 2018’in ilk önemli güncellemesi olan, Xbox One ve PlayStation 4’e yönelik ücretsiz güncelleme yayımladı.

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones hakkında ilk detaylar

Dragon Bones eklenti paketi, normal ve kıdemli modlarda olarak iki yeni zindan olan; Scalecaller Peak ve Fang Lair bölümlerini içeriyor. Oyunculara ayrıca, zindanların birine girilmesi durumunda yeni eşyalar ve canavar setleri, koleksiyonlar ve ödüller ile Renegade Dragon Priest maskesi hediye ediliyor. Dragon Bones eklenti paketi, ESO Plus üyeleri için ücretsizdir ve üye olmayan kullanıcılar Crown Mağazasından satın alabilirler.

Herkes için ücretsiz Update 17, Dragon Bones ile aynı anda sunuluyor. Güncelleme yenilenmiş bir kıyafet sistemi, iki yeni muharebe sahası, oldukça beklenen bir ev depolama sistemi, seviyelendirme ve beceri danışmanları ile savaş için çeşitli stratejik gelişmeler gibi ek oyun özellikleri içeriyor. Dragon Bones ve Update 17 daha önce 12 Şubat 2018 tarihinde PC ve Mac için piyasaya sürüldü.

Fenomen olmuş Elder Scrolls serisi çevrim içi oluyor – abonelik gerekmiyor. Arkadaşlarınızla, klan dostlarınızla ve binlerce ittifak üyesiyle ekip olun veya kuzeyli bir savaşçı olarak tek başınıza gidin – Tamriel keşfedilmeyi bekliyor.

Kayıp hazineleri bulmak için Skyrim’in tehlikelerle dolu derin mağaralarına yolculuk yapın ya da kaliteli malzemeler üreterek Daggerfall’un sokaklarında satın. Tamriel boyunca mistik yaratıkları avlamak ya da devasa çok oyunculu savaşlara katılmak üzere sizi sayısız görev bekliyor. Karakter sınıfına bakılmaksızın istediğiniz zaman herhangi bir silahı ya da zırhı kullanın ve oyun tarzınızla eşleşen kabiliyetlerinizi özelleştirin. Verdiğiniz kararlar kaderinizi ve The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited’in sürüp giden dünyasını şekillendirecek.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın