Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones hakkında ilk detaylar

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones hakkında ilk detaylar

The Elder Scrolls Online oyununda ejderha vakti! Daha doğrusu, namevt ejderhalar vakti!

Zenimax Online Studios,  The Elder Scrolls Online için 2018’in ilk büyük güncellemesi ile ilgili detayları paylaştı. Dragon Bones ismindeki iki zindanlı ek paket ve içinde bir çok yeni özellik bulunan ve The Elder Scrolls Online oyununu daha da iyi hale getirecek. Dragon Bones ve Güncelleme 17’nin Şubat 2018 içerisinde yayımlanması planlanıyor. Dragon Bones ek paketinde iki yeni zindan bulunacak – Scalecaller Peak ve Fang Lair – hem normal, hem Vetaran modlarda mevcut olacak bu zindanlarda son bölüm sonu canavarları için bir de Hard Mode bulunacak. Bu yeni zindanlarda oyuncular hastalıklı Ogreler, güçlü büyücüler ve onların namevt minyonları, hatta kadim bir ejderhanın canlandırılmış kemiklerine kadar yeni ve eski bir çok düşmanla karşılaşacaklar.

The Elder Scrolls Online: Dragon Bones hakkında ilk detaylar

Oyuncular yeni eşyalar ve yaratık setleri, ganimetler ve başarımlara ek olarak bu zindanlardan birine girdikleri an sahip olacakları Renegade Dragon Priest maskesi ile de ödüllendirilecekler. Dragon Bones ek paketi The Elder Scrolls Online Plus üyelerine ücretsiz sunulacak, üye olmayan oyuncular ise paketi Crown Store üzerinden satın alabilecekler. Herkese ücretsiz sunulacak Güncelleme 17 ise Dragon Bones ile aynı anda yayımlanacak ve içinde şunlar bulunacak:

  • Kostüm Sistemi: oyuncular giydikleri ekipman ne olursa olsun görünüşünü bağımsız olarak özelleştirebilecekler
  • İki Yeni Savaş Alanı: Orc Kalesi Mor Khazgur ve Cüce Harabeleri Deeping Drome 4v4v4 çok oyunculu savaşlar için iki yeni arena sunuyor (Battlegrounds PvP modu ESO: Morrowind gerektirir)
  • Ev Depolama Sistemi: sıkça istenilen bu özellik sayesinde oyuncular Homestead ev sistemi yoluyla eşyalarını evlerine güvenli biçimde kilitleyerek saklayabilecekler
  • Ek Oynanış Özellikleri: oyuncuları level atladıklarında en iyi ekipman ve yetenek seçimi için yönlendirecek olan Level Atlama ve Yetenek Danışmanları ve sinerji yaratan yetenekleri tanımanızı kolaylaştıracak yeni savaş yenilikleri hem yeni, hem de tecrübeli oyuncuların ESO’yu daha rahat oynamalarını sağlayacak.
  • Güncelleme 17’ye dahil olan tüm yenilikler, tüm Elder Scrolls Online oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın