Menü
https://leadergamer.com.tr/twitter-yeni-gorunumunu-tanitti/
The Elder Scrolls Online , Xbox One X 15 Haziran 2017 20:50

The Elder Scrolls Online, Xbox One X ile en iyi grafiklere sahip olacak

Konsollar arasında tabii. PC platformunu karıştırmıyoruz.


Bundan birkaç hafta önce, The Elder Scrolls Online oyununun geliştirici ekibi, oyunlarına bir Xbox One X güncellemesi geleceğinden bahsetmişti fakat bu güncelleme hakkında hiçbir detay verilmemişti. Bugün ise, bahsettiğimiz o güncelleme yeni detaylara kavuştu. Bu detaylara göre, The Elder Scrolls Online için gelecek olan Xbox One X desteği güncellemesi ile oyun, konsolda 4K/30 FPS olacak. Yani evet, 60 FPS bir oyun yine göremeyeceğiz fakat üzülmeyin, performans yerine geliştirici ekip, oyunun grafiklerini yükseltecek.

The Elder Scrolls Online, Xbox One X ile en iyi grafiklere sahip olacak

Şu an PlayStation 4 Pro üzerinde doğal 4K ve 30 FPS performansı sunan oyun, bahsettiğimiz güncelleme ile de doğal 4K olacak Microsoft ekibinin yeni konsolunda. Fakat şöyle bir durum var, PlayStation 4 Pro oyuncuları, dilerlerse doğal 4K çözünürlük, dilerlerse de 1080p çözünürlük seçebiliyordu oyun içerisinde. 1080p çözünürlüğü seçtiğiniz zaman, oyundaki bazı efektler daha kaliteli hal alıyordu. İşte Xbox One X üzerinde böyle bir seçim yapmanıza gerek kalmayacak çünkü oyun, o konsolda hem doğal 4K olacak, hem de ekstra grafik özellikleri içerecek.

The Elder Scrolls Online oyununu hem PlayStation 4 Pro, hem de PC üzerinde oynama imkanı bulduk ve PC platformu, kesinlikle bu oyunu oynamanız gereken platform. Bunun sebebi ise tabii ki daha yüksek FPS değerleri. Umuyoruz ki, bir gün konsollarda da 60 FPS görülebilecek.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör