The Criminal Enterprise Starter Pack, Grand Theft Auto Online için satışta

The Criminal Enterprise Starter Pack, Grand Theft Auto Online için satışta

Gerçek parayı verin, oyun içerisinde milyarlarca dolarlık ögelerin sahibi olun.

Grand Theft Auto Online ile gerçek dünya arasındaki farkları bulun desem, belki de bulamazsınız. Evet, GTA Online bir video oyunu. Bazı şeyler kolay olur diye düşünüyorsunuz ama hayır, Grand Theft Auto Online içerisinde bir araba almak ile gerçek dünya araba almak arasında nasıl bir fark var ki? İki şekilde de deli gibi çalışıp, deli gibi para kazanmamız gerekiyor. GTA Online genel olarak bizden milyarlarca dolar istiyor, gerçek dünya da öyle. Fakat gerçek dünyada mikro ödemeler, oyunlardaki gibi bulunmuyor. Mesela artık Grand Theft Auto Online evreninde The Criminal Enterprise Starter Pack var ve bu paket sayesinde milyarlarca dolarlık oyun içi ögeye sahip olabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Criminal Enterprise Starter Pack, GTA Online için satışta

134 TL fiyat etiketi ile satışa çıkan The Criminal Enterprise Starter Pack içerisinde harcayabileceğiniz GTA$1,000,000 bulunuyor. Paketin içeriğinin değeri ise GTA$10,000,000 olarak görünüyor. Çünkü bu paketin içerisinde öncelikle Maze Bank West Executive Office, Paleto Forest Gunrunning Bunker, Senora Desert Counterfeit Cash Factory, Great Chaparral Biker Clubhouse, 1561 San Vitas Street Apartment ve 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage bulunuyor. Bunların hepsi birer bina.

Paketin içerisinde arabalar da bulunuyor ve bu arabalar da Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper ve Banshee bulunuyor. Arabalar haricinde silahlar, kıyafetler ve dövmeler de GTA Online içerisinde önemli. Bu yüzden The Criminal Enterprise Starter Pack içerisinde Compact Grenade Launcher, Marksman Rifle, Compact Rife ve Stunt Race & Import / Export Outfits, Biker Tattoos bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.