Grand Theft Auto Online içerisinde Red Dead Redemption 2 dosyaları bulundu

Grand Theft Auto Online içerisinde Red Dead Redemption 2 dosyaları bulundu

Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist güncellemesi ile geldi bu dosyalar.

Grand Theft Auto Online için geçtiğimiz günlerde oldukça çılgın bir güncelleme yayımlandı. Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist güncellemesi ile oyuna karada, havada ve suda giden arabalar eklendi, sırt roketi eklendi, yepyeni görevler ve çok daha fazlası eklendi. Şu an bu güncelleme ile gelen neredeyse tüm içerikler oyunculara sunuldu. Neredeyse dedik çünkü bu güncelleme ile GTA Online içerisine başka şeyler de eklendi ve bu şeyler şu an oyunculara sunulmadı. Başlığımızdan da anlayabileceğiniz gibi bu şeyler direkt olarak Red Dead Redemption 2 ile alakalı.

Grand Theft Auto Online içerisinde Red Dead Redemption 2 dosyaları bulundu

Oyunun içerisine eklenen yeni dosyalara göre 2018 içerisindeRed Dead Redemption 2 çıkmadan önce Grand Theft Auto Online içerisinde bir hazine avı etkinliği başlayacak. Bu etkinlikte yer alan oyunculara ise hem GTA Online, hem de Red Dead Online üzerinde kullanılabilecek özel bir silah verilecek. Tabii biz tahminen Red Dead Online diyoruz. Bu silah Red Dead Redemption 2 içerisinde de kullanılabilir. Peki, tüm bunları nereden biliyoruz?

Bir araştırmacı oyuncu ulan kişi, Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist ile oyuna eklenen dosyaları karıştırırken hazine sandığı modeli keşfetti. Bu hazine sandığı modelinin üzerinde ise Boles Overland Stagecoach Co. yazıyordu. Bilmiyorsanız hemen söyleyelim, Boles Overland Stagecoach Co. daha önce Red Dead Redemption 2 için yayımlanan videolarda görünmüştü. Peki, bu sandıktan ne çıkıyor? Tabii ki özel bir silah. Hem de altın kaplama.

Bahsettiğimiz bu yeni sandık ve silahın ortak açıklamasında ise direkt olarak, “Bazen intikam günde 6 kez servis edilen, genelde iki gözün tam ortasından alınan bir şeydir. Double Action Revolver Head Shot yarışına katılmak için Rockstar Games Social Club sistemine üye olun. Bu yarışı kazanırsanız GTA$ ve Red Dead Redemption  2 içerisinde bulunacak bir silahın özel sürümünü kazanın.” yazıyor.

Grand Theft Auto Online içerisinde Red Dead Redemption 2 dosyaları bulundu

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.