Red Dead Redemption 2 temalı Grand Theft Auto Online etkinliği duyuruldu

Red Dead Redemption 2 temalı Grand Theft Auto Online etkinliği duyuruldu

Double-Action Revolver sizin olabilir.

Geçtiğimiz günlerde sizlere bir haber sunmuştuk. Bu haberimizde, Grand Theft Auto Online içerisinde yeni dosyaların bulunduğunu söylemişti. Bulunan yeni dosyalar Red Dead Redemption 2 ile alakalı idi. Yeni bir silah ve hazine kutusu görünüyordu bu dosyalarda. Bugün ise Rockstar Games cephesinden yeni bir duyuru yapıldı ve Red Dead Redemption 2 temalı Grand Theft Auto Online etkinliği duyuruldu. Bu etkinlik dahilinde GTA Online oyuncularının, oyun içindeki akıllı telefonlarına bir mesaj gönderilecek. Bu mesajın içerisinde ise bir hazinenin ilk ipucu verilecek. Eğer tüm ipuçlarını çözebilirseniz, Grand Theft Auto Online içerisinde kullanabileceğiniz bir Double-Action Revolver silahına kavuşuyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 temalı GTA Online etkinliği duyuruldu

Grand Theft Auto Online içerisindeki tüm ipuçlarını çözüp, yukarıdaki görselden de görebileceğiniz o güzelliğe kavuşabilirseniz, ardından yeni bir yarışma başlayacak. Eğer Double-Action Revolver kullanarak Freemode içerisindeki kafadan vuruş görevini tamamlarsanız, hem GTA$250,000 ödülüne kavuşabileceksiniz, hem de Red Dead Redemption 2 içerisinde bu silahı kullanabileceksiniz.

Daha önceki sızdırılan bilgiler ile Rockstar Games tarafından verilen bilgiler bire bir uyuşuyor. Yani, size daha önceden aktardığımız bu bilgiler doğru çıkmış durumda. Bakalım gelecekte Grand Theft Auto Online aracılığı ile yeni Rockstar Games oyunu olmaya hazırlanan Red Dead Redemption 2  hakkında yepyeni bilgilere ulaşabilecek miyiz? Bu sorunun cevabını merakla bekliyor olacağız efendim.

1 kişiye çekiliş ile Dead Rising 4: Frank’s Big Package (PlayStation 4) veriyoruz

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın