Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist ile sırt roketi ve uçan arabalar geliyor

Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist ile sırt roketi ve uçan arabalar geliyor

Grand Theft Auto Online tarihinin en büyük soygununa hazır olun.

2013 senesinde çıkışını gerçekleştirmiş olan bir video oyununa 2017 senesinde ne gibi içerikler ekleyebilirsiniz? Daha doğrusu, içerik ekleyebilir misiniz? Seneler ardından fikirlerin tükenmiş olması gerekir ama Rockstar Games için böyle bir durum geçerli değil. Çünkü ekip, Grand Theft Auto Online için The Doomsday Heist güncellemesini duyurdu. Bu güncelleme ile GTA Online tarihinin en büyük soygununa hazır olun. Çünkü bu güncelleme, oyuna hem suda, hem karada, hem de havada gidebilen bir araba ve sırt roketi ekliyor. Evet, Grand Theft Auto: San Andreas zamanlarından kalma o sırt roketi, sonunda geri dönüyor!

GTA Online The Doomsday Heist ile sırt roketi ve uçan arabalar geliyor

Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist ile San Andreas bölgesine önemli bir tehdit geliyor. Ne olduğu, kim olduğu bilinmeyen bu tehdit yüzünden silah arkadaşlarınızı topluyorsunuz ve okyanusun dibinden, Mount Chiliad derinliklerine kadar uzanan efsanevi bir maceraya adım atıyorsunuz. Bu macera sırasında yepyeni silahlar, araçlar ve kıyafetler elde ediyorsunuz. En önemlisi ise biraz önce de bahsettiğimiz havada, karada ve suda gidebilen araç. Ha, tabii sırt roketini de unutmamak lazım. Zaten GTA Online içerisinde bir sırt roketinin olduğuna dair ipuçları vardı ama oyuncular bu ipuçlarını hiçbir zaman çözememişti. Meğer bu ipucunu çözmek, Rockstar Games ekibinin elindeymiş.

Grand Theft Auto Online: The Doomsday Heist güncellemesi oyuna 12 Aralık 2017 tarihinde gelecek. Bu güncelleme oyunun sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerine gelecek iken, muhtemelen de göreceğimiz son güncelleme olacak. Neden diye soracak olursanız, net bir kanıtımız yok ama şu an biz öyle hissediyoruz. Hem 2018 senesine gireceğiz, Rockstar Games yeni oyununu piyasaya sürecek. Hem de The Doomsday Heist güncellemesi, bir çevrim içi oyuna olan desteğin kesilmesi için kusursuz güncelleme gibi görünüyor. Yani, oyuncuların ilk günden beri istediği tek bir şey vardı, sırt roketleri. O da bu güncelleme ile oyuna ekleniyor. Artık oyunda peşinden koşabileceğimiz ne kaldı ki?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın