Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.03.2021

Görünüşe göre Valve ekibi Super Seducer 3 ile ilgili bir şeyleri kafaya takmış. Zira, ortaya çıkan bilgilere göre Super Seducer 3 isimli bu yapım, Steam üzerinde banlandı. Dahası da, oyunun çoktan 62.000 civarında istek listesinde yeri bulunuyordu. Oyunun nasıl bir şey olduğunu merak edenler için, birtakım seçenekleri seçerek kadınları baştan çıkarmak ve onlarla çıkmak üzerine kurulu bir oyun olduğu bilgisini vererek başlayalım mevzuya.

Super Seducer 3 Steam üzerinde neden banlandı?

Valve tarafından verilen bilgilere göre oyunun Steam üzerinde yasaklanmasının sebebi, Steam’in politikaları arasında gerçek insanların çıplak görüntülerinin bulundurulmuyor olması. Richard La Ruina, oyunun arkasında bulunan kişi, Steam ile ilgili olarak bu konuda iletişime geçti fakat Steam geri adım atmıyor. Oyunun bu tarz çıplak görüntülerinin kaldırılmış olduğu halde tekrar gözden geçirmeyi reddediyor Steam ekibi. Dahası da, daha önceden Epic Games ve GoG tarafından da olumsuz yanıt almayı bir oyun kendisi. Bakalım, çıkış yapabilecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.