Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 08.03.2021

Çinli bir stüdyodan çıkan Tale of Immortal, Steam platformunda 1,8 milyon satış rakamını geride bıraktı. Bu büyük başarının ardından, oyunun İngilizce yerelleştirmesi için çalışmaların başlayacağı yapımcı tarafından duyuruldu. Tale of Immortal’ı bağımsız Çinli stüdyo GuiGu geliştirdi. Bu açık dünya, rol yapma oyununda Çinli oyuncular, ölümsüz olup çeşitli hava ve deniz yaratıklarına karşı savaştılar. Savaşma sırası, şimdi İngilizlerde.

Tale of Immortal Steam platformunda 1,8 milyon satış rakamını geride bıraktı

Oyun, 27 Ocak 2021 tarihinde Steam’de piyasaya sürüldü ve kısa süre sonra, çok olumlu bir kullanıcı değerlendirmesiyle birlikte 183.985 eş zamanlı oyuncuya ulaşarak kendi rekorunu elde etti. Bazı zamanlarda Apex Legends, Rust ve  Grand Theft Auto 5 gibi Steam’in en çok oynanan oyunlarını bile geçti. Tale of Immortal yalnızca Basitleştirilmiş Çince dil seçeneği sunuyor, ancak bu, tüm dünyadan oyuncuların oyunu denemesine engel olmadı. Geliştirici ekip de durumla ilgili bir açıklama yaptı.

GuiGu Studio, Steam’deki bir güncellemede, “Hepinizden tonlarca harika geri bildirim ve öneri aldık, tüm düşüncelerinize çok değer veriyoruz ve topluluğumuzun oyunun gelişimi sırasında ne kadar ilgili olduğunu görmekten çok mutluyuz. Ancak aynı zamanda, oyunun yerelleştirilmiş sürümlerine daha önce sahip olmadığımız için üzgünüz ve artık Çince konuşmayan bazı kullanıcılarımızın oyunu deneyimlemekte zorlandığını biliyoruz.” dedi. Artık, İngilizce dil desteğinin sunulmasıyla birlikte çok daha fazla oyuncu, oyunu rahat bir şekilde tecrübe edebilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.