Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.03.2021

Deep Silver ekibi tarafından verilen bilgilere göre bir süre boyunca herkese bedava olarak Metro 2033 dağıtılacak. Dahası da, bu ücretsiz Metro 2033 kampanyası Steam üzerinde gerçekleştiriliyor. Oyunu almak için pek de zamanınız kalmamış olabilir. Bu yüzden, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. En iyisi, gelin oyunu nasıl alabileceğinizden ve ne zamana kadar vaktiniz olduğundan bahsedelim.

Metro 2033 15 Mart 2021 tarihine kadar bedava dağıtılıyor

Öncelikle, Steam platformundan oyunu alabilmek için elbette bir Steam hesabınızın olması şartı bulunuyor. Bu zaten cepteyse, sonraki adıma geçebilirsiniz. Fakat henüz böyle bir hesabınız yoksa, tamamen ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Ardından, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Metro 2033 mağaza sayfasına ilerlemeniz gerekiyor. Buradan, oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman indirip tadını çıkarabilirsiniz. 15 Mart 2021 tarihine kadar zamanınız olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.