Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.01.2023

Nintendo ve Illumination Entertainment, The Super Mario Bros. Movie için yepyeni bir reklam fragmanı yayınladı. 30 saniyelik reklam öncelikle Mario'nun Donkey Kong ile dövüşü gibi ikinci fragmandan sahneler içeriyor. Ancak önceki Super Mario Movie fragmanında gösterilmeyen yeni bir güç de reklamda yer alıyor. Mario, yaklaşık 16 saniye işaretinde Süper Çan gibi görünen bir şeyle bir Soru Bloğuna vurduğunda, Kedi Mario hemen DK ile dövüşe giriyor! Seth Rogen'ın canlandırdığı Donkey Kong bu metamorfoza gülüyor ve "şimdi ölüyorsun" diyerek yumruk atmaya başlıyor. Aşağıda yer alan yeni reklam fragmanı, filmin resmi Twitter hesabında yayınlandı.

Super Mario Movie reklamındaki yeni güç nedir?

Ateş Çiçeği, Tanooki Kıyafeti ve Kedi Kıyafeti, seriden şu ana kadar film için kamuoyuna açıklanan üç güçlendiricidir. Kedi Giysisi ise serinin çok daha yeni bir gücü olup, 2013'te Super Mario 3D World'de piyasaya çıktı. Kullanıcıyı biraz aptal gibi göstermesine rağmen, bu güçlendirme aslında oyunda efsane derecede yardımcı oluyor. Geçtiğimiz on yıl boyunca hayranların favorilerinden biri oldu ve kısa süre önce Bowser's Fury video oyununda geri dönüş yaptı. Mario'nun bunu filmde nasıl kullandığını ve Donkey Kong'a karşı savaş başarısında ona yardımcı olup olmadığını izlemek ilginç olacak!

Chris Pratt'in canlandırdığı Mario, The Super Mario Bros. Movie'de Mantar Krallığı'nda bir çaylak ve güçlendiriciler de dahil olmak üzere her şeyin nasıl çalıştığını hala çözmeye çalışıyor. İkinci teaser'da Prenses Peach'in Mario'ya bir Ateş Çiçeği'nin nasıl kullanılacağını gösterdiğini görebiliyoruz. Film, daha önce hiç Mario oyunu oynamamış olanları bu dünyayla biraz daha tanıştıracak gibi duruyor. The Super Mario Bros. Movie 7 Nisan'da vizyona girecek. Şimdi, Super Mario Movie ve yeni güç bir yana, başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Şimdi, Super Mario Movie ve yeni güç yazımızda bir şeyler daha önerelim.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.