Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2019

Metro Exodus’un Steam yerine Epic Games’in mağazasına geçmesi ve Steam üzerinde 1 yıl gibi büyük bir gecikmeyle çıkacak olması, neredeyse bütün oyuncuları üzmüş bulunmakta. Buna biz de dahiliz elbette. Yıllardır büyütmekte olduğumuz kütüphanemize Metro Exodus ekleyemeyecek, daha doğrusu geç ekleyebilecek olmak bizleri bir hayli üzmekte. Steam üzerindeki oyuncular da bu duruma dur demek istemiş olacaklar ki, Metro serisinin oyunlarını kötü yorum yağmuruna tutmaya başladılar.

Metro serisinin oyunları Steam üzerinde kötü yorum yağmuruna tutuldu

Steam, henüz Metro Exodus için inceleme paylaşmaya izin vermiyor bildiğiniz üzere. Sonuçta, oyuna sahip değiliz ve zaten çıkışını da gerçekleştirmedi. Bu yüzden, Steam oyuncuları da Metro serisinin diğer oyunlarının mağaza sayfalarına girdi. Girdikleri diğer Metro oyunlarının mağaza sayfalarında kötü yorum yağmuruna tutmaya başladılar. An itibari ile, Metro 2033 Redux incelemeleri Çoğunlukla Olumsuz olarak görünüyor. Sadece %30 civarında bir olumlu yorum bulunmakta. Bir işe yarar mı bilemeyiz fakat Deep Silver’ın bu duruma sessiz kalmayacağı kesin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.