Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.05.2024

Bildiğiniz gibi Xbox, Activision Blizzard'ı satın aldı. Bu sebeple de, Call of Duty hayranları, serinin Xbox Game Pass'e gelmesini bekliyor. Call of Duty Vanguard da Xbox Game Pass hizmetinde beklediğimiz oyunlardan biri. Çünkü Sledgehammer'ın II. Dünya Savaşı temalı bu oyununu tekrar oynamak isteyen bazı hayranlar var. Şimdi, asıl sorumuzu yanıtlamaya geçelim. Call of Duty Vanguard Xbox Game Pass hizmetine dahil olacak mı?

Call of Duty Vanguard Xbox Game Pass hizmetinde var mı?

Şu anda Call of Duty Vanguard, Game Pass hizmetinde mevcut değil. Ancak bu, yakın gelecekte değişecek gibi duruyor. Xbox, 2024 boyunca hem yeni hem de klasik Activision Blizzard oyunlarını Game Pass'e getirme sözü verdi. Dahası bu süreç, Mart ayında Diablo 4'ün eklenmesiyle zaten başlamış durumda. COD serisindeki oyunlardan bazılarının, Xbox'un servise tüm Doom oyunlarını dahil etmesine benzer bir şekilde Xbox Game Pass'e ekleneceği geniş çapta bekleniyor.

Microsoft henüz her COD oyununun Game Pass'e getirme planını açıkça doğrulamadı. Ancak Call of Duty Vanguard ve diğer COD başlıklarının Xbox Game Pass hizmetine gelmemesi, açıkçası bizleri bir tık şaşırtır. Bu arada, Xbox Game Pass oyun kütüphanesinden alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz birçok II. Dünya Savaşı temalı alternatif de var. Battlefield V, muhtemelen en benzer oyun olacaktır. Ayrıca, Hell Let Loose, beyninizi ve iletişiminizi test edecek kadar stratejik, taktiksel bir FPS oyunudur ve parmaklarınız kadar aklınızı da çalıştırır. Şimdilik idare etmelik alternatifler arıyorsanız, bu oyunlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, sitemizde Xbox Game Pass Core oyunları listesini daha önce paylaşmıştık. Liste, muhtemelen biraz değişmiştir ancak büyük kısmı yer alıyor. Şimdi, sizlere bol keyifli oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.