State of Decay 2 için neredeyse yarım saatlik oynanış videosu yayımlandı

State of Decay 2 için neredeyse yarım saatlik oynanış videosu yayımlandı

Ayrıca oyunun birkaç yeni özelliğini de öğrendik.

22 Mayıs 2018 tarihinde Xbox One ailesindeki konsollar için ve Windows 10 yüklü bilgisayarlar için çıkışını gerçekleştirecek olan State of Decay 2 için neredeyse yarım saatlik oynanış videosu yayımlandı. IGN ekibi tarafından yayımlanan bu videoda, sadece oyunun eşli oyuncu mekanikleri görünüyor. Yani videoda, onlarca dakika boyunca sadece zombilere ateş ediliyor, bombalar fırlatılıyor. Videoda inşa mekanikleri veya hayatta kalma mekanikleri gösterilmiyor çünkü IGN ekibinden gelen açıklamaya göre bu mekanikler, daha sonra, ayrı bir videoda gösterilecek. Yani sadece bu videoyu izleyerek, State of Decay 2 size çok sıkıcı bir oyun gibi görünebilir. Şimdiden söyleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2 ne zaman çıkacak?

State of Decay 2 videosundan daha fazlası da var.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz video haricinde, oyunun Xbox sayfası da bazı yeni açıklamalar ile güncellendi. Bu açıklamalarda ise oyun hakkında bilmeniz gereken bazı yeni özellikler belirtiliyordu. Mesela oyunun yeni açıklamasında, “Amerika’da ufak bir kasaba, bir yıl önce. Ölüler canlandı ve medeniyet yok oldu. Ordu dahi zombileri durduramadı ve şimdi insanlık yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Hayatta kalanları bir araya getirip bir topluluk oluşturmak, size kalan mirası keşfetmek ve hayatta kalmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamak size bağlı.” yazıyordu.

State of Decay 2 hakkında ayrıca, “State of Decay 2’de üssünüz sadece hayatta kalanların geceleri uyuduğu bir yerden daha fazlası. Duvarların içinde gizlenen aç ölülere karşı koruma sunan sığınağınız. Kusursuz zombi öldürme stratejilerinizi planladığınız komuta merkeziniz. Her şeyden önemlisi ideal tesis ve geliştirmelerle özelleştirdiğiniz kişisel uzun vadeli hayatta kalma stratejilerinizin simgesi. Bir gözetleme kulesi mi inşa edeceksiniz yoksa bir bahçe mi yapacaksınız? Bir revir mi yoksa bir atölye mi? Kaotik bir felaket yaşanırken ufak bir medeniyet parçasını oluşturmak için nasıl bir tercih yapacaksınız?” deniyordu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.