State of Decay 2 ne zaman çıkacak?

State of Decay 2 ne zaman çıkacak?

Yine bol bol zombi öldürüp, hayatta kalmaya çalışacağız bu oyun ile.

State of Decay 2 Güncelleme (07.03.2018)

Microsoft ekibi sonunda State of Decay 2 oyununun resmi çıkış tarihini verdi. Ekipten gelen açıklamalara göre bu oyun hem Xbox One ailesi için, hem de Windows 10 yüklü bilgisayarlar için 22 Mayıs 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Orijinal Haber

Undead Labs ve Microsoft Studios iş birliğinde geliştirilen, aksiyon-korku tipinde bir video oyunu olan State of Decay 2, çıkışını 2018 senesinin ilk çeyreğinde gerçekleştirebilir ama net bir tarih elimizde yok. Microsoft, State of Decay 2 oyunu konu olunca, oldukça sessiz kalmayı tercih ediyor ve bu yüzden elimizde herhangi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Fakat daha önceden sızdırılan bilgilere bakacak olursak, bu oyunun Ocak 2018 ile Mart 2018 tarihleri arasında çıkma ihtimali bulunuyor.

State of Decay 2 oyununun ne kadara satılacağı henüz belli değil, zaten oyunun ön sipariş sistemi de henüz aktif değil. Fakat bu oyunun Xbox Game Pass sistemine dahil olarak piyasaya sürülme ihtimali bulunuyor. Ayrıca oyunda Xbox Play Anywhere desteği de olacaktır. Bu destek sayesinde oyunu sadece 1 kez satın alıp, hem Windows 10 yüklü bilgisayarınızda, hem de Xbox One konsolunuzda oynayabileceksiniz. Son olarak, bu oyunda özel bir Xbox One X desteğinin olacağını da belirtelim. Microsoft ve geliştirici ekip, 4K ile HDR teknolojilerini Xbox One X konsoluna getirecek.

State of Decay 2 ne zaman çıkacak?

State of Decay 2 Hakkında

“Amerika’da ufak bir kasaba, bir yıl önce. Ölüler canlandı ve medeniyet yok oldu. Ordu dahi zombileri durduramadı ve şimdi insanlık yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Hayatta kalanları bir araya getirip bir topluluk oluşturmak, size kalan mirası keşfetmek ve hayatta kalmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamak size bağlı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2’de üssünüz sadece hayatta kalanların geceleri uyuduğu bir yerden daha fazlası. Duvarların içinde gizlenen aç ölülere karşı koruma sunan sığınağınız. Kusursuz zombi öldürme stratejilerinizi planladığınız komuta merkeziniz. Her şeyden önemlisi ideal tesis ve geliştirmelerle özelleştirdiğiniz kişisel uzun vadeli hayatta kalma stratejilerinizin simgesi. Bir gözetleme kulesi mi inşa edeceksiniz yoksa bir bahçe mi yapacaksınız? Bir revir mi yoksa bir atölye mi? Kaotik bir felaket yaşanırken ufak bir medeniyet parçasını oluşturmak için nasıl bir tercih yapacaksınız?

Bir grup olarak bu kıyamet sonrası zombi dünyasında hayatta kalmak için üssünüzü inşa etme, karakterlerinizi geliştirme ve kaynaklarınızı yönetme size bağlı. Hayatta kalan kişilerin yeteneklerini geliştirin ve topluluğunuzu güçlendirin. Dinamik zombiler, insan düşmanlar ve topluluğunuzun hayatta kalması için gerekli olan eşyalarla dolu bir açık dünyayı keşfetmek için tek başınıza oynayın ya da üç arkadaşınızla bir takım oluşturun. Zombi felaketinde kendi ahlak kurallarınızı oluşturmanız gerekli. Her kararınızın yüzleşmeniz gereken uzun ömürlü sonuçları var. Nasıl hayatta kalacağınıza dair vereceğiniz karar sizi şaşırtabilir.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.