State of Decay 2 için yeni görseller yayımlandı

State of Decay 2 için yeni görseller yayımlandı

Bu görsellere bakınca, oyunun grafiklerinin bayağı bir iyileştirildiğini görüyoruz.

Şu an Microsoft ile State of Decay 2 arasında oldukça ilginç bir ilişki var. İnternet aleminde herkes bu oyun için heyecanlanıyor, herkes yeni bir şeyler görmek istiyor, görseller, videolar bekleniyor. Reddit üzerinde oyuncular, oyunun geliştiricilerine sürekli yeni bilgiler için yalvarıyor. Tabii geliştirici ekip, bağımsız değil. Arkada koskoca Microsoft var. Bu yüzden ekip, Microsoft cephesinden bağımsız bir şekilde hareket edemiyor. Microsoft da bu oyun hakkında nedense minimum seviyede reklam kullanmayı tercih ediyor. Her neyse, tüm bunlara rağmen, State of Decay 2 bekleyenler için bugün oldukça güzel bir gün olacak gibi çünkü oyun için yeni görseller yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

State of Decay 2 için yeni görseller yayımlandı

Oyunun geliştirici ekibi, birkaç gün önce Reddit üzerinde, oyunlarının 2018 yılının ilkbahar aylarında çıkacağını tekrar doğrulamıştı. Şimdi ise oyunun Twitter hesabı üzerinden bu iki yeni görsel yayımlandı. Yayımlanan bu görseller herkesi heyecanlandırdı çünkü görseller, oyunun E3 2018 ve E3 2017 gösterimindeki halinden çok daha güzel görünmekte. Genelde video oyunları en baştan güzel bir şekilde gösterilirdi, zamanla grafik kalitesi düşerdi. Fakat State of Decay 2 ile tam tersi yaşanıyor gibi görünüyor.

Yayımlanmış olan bu iki yeni görsel hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Oyun, PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecekti. Eğer güçsüz bir bilgisayarınız varsa, sadece bu oyun için Xbox One, Xbox One S veya Xbox One X almayı düşünür müsünüz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

State of Decay 2 için yeni görseller yayımlandı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.