Menü
https://leadergamer.com.tr/lg-g6-cok-yakinda-turkiyede/

Star Wars Battlefront II

Yapımcı DICE
Dağıtımcı Electronic Arts
Tür
Çıkış Tarihi 17 Kasım 2017
Star Wars: Battlefront II 12 Nisan 2017 10:04

Star Wars: Battlefront II için ilk tanıtım videosu sızdırıldı

Oyunun resmi tanıtımına sadece günler kalmıştı.


Birçok Star Wars hayranı tarafından beklenen yeni Star Wars: Battlefront II oyununun ilk tanıtım videosu geçtiğimiz saatlerde sızdırıldı. Sızdırılan bu görüntüler ile öğrenmiş olduk ki, serinin devam oyunundaki bu yapıtta, hem serinin öncesine ışık tutan üçlemeden karakterler bulunuyor, hem de Star Wars: Güç Uyanıyor yapıtından karakterler bulunuyor. Yani EA gerçekten dediği gibi, birçok farklı evreni, tek bir oyuna sığdırmayı başarmış.

Sizlerin de yukarıdan izleyebileceği bu videoyu analiz edelim isterseniz. Öncelikle dikkatimizi çeken şey, oyuna eklenmiş olan senaryo modu oluyor. Bu senaryo modu, anladığımız kadarıyla Endor Empire sonrasını konu alıyor. Ayrıca aşağıdan görebileceğiniz karakter ise, oyunun senaryo modunun ana karakteri, büyük bir ihtimalle bizlerin de kontrol edebileceği bir karakter. Kendisi bir Imperial askeri ve Endor’u yenmek için emir alıyor. Bu arada, sanki bu karakter Mass Effect: Andromeda evreninden çıkmış gibi. Oyun motorunun benzerlikleri göze çarpıyor bizce.

Star Wars: Battlefront II için ilk tanıtım videosu sızdırıldı

Videonun devamında ise Rey, Kylo Ren, Yoda ve Darth Maul gibi karakterleri görüyoruz. Ayrıca yine video boyunca birçok tanıdık mekan görebiliyoruz Starkiller Base gibi. Ardından da yıldız savaşlarını görüyoruz. Daha doğrusu uzay savaşlarını. Videoya göre uzay savaşları oldukça önemli olacak gibi görünüyor Star Wars: Battlefront II içerisinde. Son olarak, bizlerin videodan çıkartabildiği şeyler ne yazık ki bu kadar. Haberimize nokta koymadan önce söyleyelim, bu videonun aslında 13 Nisan 2017 tarihinde başlayacak bir etkinlikte gösterilmesi gerekiyordu fakat anlayacağınız üzere erkenden sızdırıldı.

Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki galerimizden, video içerisinden alınmış bazı görsellere göz atabilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

ej5cmw76yyekvowor5pk

Kaan GEZER Editör