Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/04/08/gamer-deals-fallout-4-conan-exiles-bf1/

Forza Horizon 3

Yapımcı Playground Games
Dağıtımcı Microsoft Studios
Tür
Çıkış Tarihi 23 Eylül 2016
Popüler , Xbox One 8 Nisan 2017 11:27

En iyi Xbox One oyunları

Birbirinden güzel oyunlar, Xbox One ile oynanmayı bekliyor.

Oyuncular, bir oyun oynarken farklı platformlar seçebiliyorlar. Bazı oyuncular PC seçerken, bazı oyuncular da Xbox One gibi konsollara yöneliyor. PC platformunun her ne kadar donanım gibi önemli avantajları olsa da, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi konsollar da oyuncuları çok rahatlıkla kendilerine çekebiliyor. Çünkü bu konsolların da oldukça önemli özel oyunları bulunuyor. İşte bu yazımızda da, sizlere Xbox One üzerinde oynanabilecek en iyi oyunları sunacağız. Yalnız bu noktada kafalar karışmasın, listemizde sadece konsola özel oyunlar bulunmayacak. Çoklu platform oyunlarına da yer vereceğiz. Sebeplerini de açıklayacağız. Hiç merak etmeyiniz. Her neyse, işte en iyi Xbox One oyunları!

maxresdefault

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition

Eğer platform ve macera oyunlarını seviyorsanız, orijinal olarak PC ve Xbox 360 platformları için çıkmış olan, ardından da Ori and the Blind Forest: Definitive Edition adı ile Xbox One konsolu için çıkmış olan bu oyuna, kesinlikle bayılacaksınız.

Minecraft: Xbox One Edition

Minecraft her ne kadar ülkemizde düşük bir yaş ortalamasına sahip olan bir oyun olsa da, Xbox One üzerinde denemeye değer bir oyun. Evet, PC üzerindeki modlama desteği bu konsolda yok ama kesinlikle hoş bir deneyim yaşatıyor oyunculara.

f3fed74c-28b3-4ffa-8c6b-6e46bd6fe106

Forza Motorsport 6

Eğer pist yarışlarını seviyorsanız, Microsoft’un bu şimdiki nesil konsolunda tercih edebileceğiniz iki oyun bulunuyor sadece. Bunlardan ilki, tabii ki devam oyununu merakla beklediğimiz Forza Motorsport 6. Hem oynanış açısından, hem de görsellik açısından bir şaheser aslında Forza Motorsport 6.

Forza Motorsport 5

Forza Motorsport 6 gibi, eğer dilerseniz Forza Motorsport 5 oyununa da bir şans vermek isteyebilirsiniz. Zaten Xbox One üzerinde sizlere önereceğimiz 2 pist oyunu da bunlar. Gran Turismo serisine rakip olan Forza Motorsport serisi, gerçekten Xbox One üzerinde parlıyor.

Kaan GEZER Editör

Leadergamer Daily'ye abone olun. Günün en popüler 5 haberini, Türkiye saatiyle 20:00'da gönderelim.