Menü
https://leadergamer.com.tr/2017/04/08/en-iyi-xbox-one-oyunlari/

Horizon Zero Dawn

Yapımcı Guerrilla Games
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür ,
Çıkış Tarihi 1 Mart 2017
PlayStation 4 , Popüler 8 Nisan 2017 11:29

En iyi PlayStation 4 oyunları

Birbirinden güzel oyunlar, PlayStation 4 ile oynanmayı bekliyor.

Oyuncular, bir oyun oynarken farklı platformlar seçebiliyorlar. Bazı oyuncular PC seçerken, bazı oyuncular da PlayStation 4 gibi konsollara yöneliyor. PC platformunun her ne kadar donanım gibi önemli avantajları olsa da, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi konsollar da oyuncuları çok rahatlıkla kendilerine çekebiliyor. Çünkü bu konsolların da oldukça önemli özel oyunları bulunuyor. İşte bu yazımızda da, sizlere PlayStation 4 üzerinde oynanabilecek en iyi oyunları sunacağız. Yalnız bu noktada kafalar karışmasın, listemizde sadece konsola özel oyunlar bulunmayacak. Çoklu platform oyunlarına da yer vereceğiz. Sebeplerini de açıklayacağız. Hiç merak etmeyiniz. Her neyse, işte en iyi PlayStation 4 oyunları!

RSG_GTAV_NG_Screenshot_112

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V her ne kadar PC platformunda oldukça güzel gözüken bir oyun olsa da, bu oyunun senelerce konsollara özel kaldığını unutmamak lazım. Eski nesil ve şimdiki nesil konsollarda birçok oyuncuyu eğlendiren bu oyun, bizce kesinlikle PlayStation 4 üzerinde oynanmayı hak eden bir oyun. Kontrol rahatlığı, çoklu oyuncu modunda hile bulunmaması ve buna benzer birkaç farklı şey, bu oyunu PlayStation 4 üzerinde oynamanız için oldukça yeterli nedenler.

The Last of Us Remastered

PlayStation markasının en iyi serilerinden bir tanesi olan The Last of Us, orijinal olarak PlayStation 3 için çıkmıştı fakat PlayStation 4 için de bu oyunun bir yenilenmiş sürümü bulunuyor. Özellikle PlayStation 4 Pro üzerinde doğal 4K çözünürlük sunan, farklı modlarda da 60 FPS akıcılığı sunan bu oyunu bizce PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro üzerinde kesinlikle oynamanız gerekiyor. PlayStation 3 üzerinde oynadıysanız bile!

2759116-uncharted-4_drake-sam-survived_1434429055

Uncharted 4: A Thief’s End

The Last of Us gibi Uncharted serisi de, konsolun oldukça önemli serilerinden. Bu serinin en son oyunu ise Uncharted 4: A Thief’s End. Hem senaryo modu ile, hem de çoklu oyuncu ile oyunculara dolu içerik sunan bu oyun, çoklu oyuncu modundaki 60 FPS akıcılığı ile ve senaryo modundaki akla zarar grafikleri ile kesinlikle oyuncuları kendisine çekiyor. Eğer bir PlayStation 4 konsoluna sahipseniz, bu oyunu kesinlikle oynamanız gerekiyor.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted 4: A Thief’s End oynamadan önce serinin diğer oyunlarının tadına bakmak istiyorsanız ve eski nesil bir konsolunuz yoksa, Uncharted: The Nathan Drake Collection var. Uncharted: The Nathan Drake Collection sayesinde serinin ilk ana 3 oyununu şimdiki nesil konsolunuzda oynayabiliyorsunuz. Ayrıca bu oyunlarda, ve tabii ki serinin 4. oyununda, Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleri de bulunuyor. Daha ne olsun?

Kaan GEZER Editör

Leadergamer Daily'ye abone olun. Günün en popüler 5 haberini, Türkiye saatiyle 20:00'da gönderelim.