Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.04.2023

RTX Remix Path Tracing ile STALKER Alpha ve Manhunt'ın ilk sürümlerini gösteren iki film 'EiermannTelevision' tarafından YouTube'a yüklendi. YouTuber, Manhunt içerisinde, Path Tracing özelliklerini eklemek için NVIDIA'nın yeni sunduğu RTX Remix Runtime kullanmış. Daha spesifik olarak, RTX Remix şu anda yalnızca STALKER'ın Alpha yapısıyla çalışıyor. Ne yazık ki henüz tam sürümü ile uyumlu değil. Çok sayıda grafiksel hata da mevcut. Yani evet, bunu RTX Remix'in sunabilecekleri için bir prototip olarak düşünün.

STALKER Alpha ve Manhunt RTX Remix Path Tracing görüntüleri yayımlandı

Benzer grafik kusurları ve parıldayan gölgeler Manhunt'ta da olacaktır. Ayrıca, Manhunt'ın birincil ışık için varsayılan ayarı kamera hareketidir. Neyse ki Eiermann Television, oyunun Path Tracing ile nasıl görünebileceğine dair bir fikir edinmemizi sağlayan yedek bir sabit ışık koymuş. Belirtildiği gibi, bunları öncü örnekler olarak görün. Path Tracing'i bu iki oyuna düzgün bir şekilde dahil etmek için RTX Remix Creator Tool'a ihtiyaç duyacağınızı tahmin ediyoruz.

STALKER Alpha ve Manhunt RTX Remix Path Tracing videoları haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılar ile baş başa bırakacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi strateji oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. STALKER Alpha ve Manhunt RTX Remix Path Tracing videoları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.