Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.02.2023

Başlangıçta sadece PC'ye özel bir oyun olmasına rağmen, The Forest büyük bir başarı elde etti ve hızla ana akıma girdi. Halefi Sons of the Forest da aynı şeyi yapıp PS5 ve PS4'te yayınlanacak mı? İlk oyun 2018'deki tam sürümünden kısa bir süre sonra PS4'te piyasaya sürüldü, ancak devam oyununun konsollarda ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Birçok PS5 veya PS4 kullanıcısı, Sons of the Forest çıkış tarihine yaklaştıkça muhtemelen PlayStation konsollarınızda garip Sons of the Forest yoldaşlarını deneyimlemeyi umuyor. PC sürümü şüphesiz gerçekleşecek olsa da, bu korku-hayatta kalma oyununun konsol sürümüyle ilgili sizin için bir cevabımız var.

Sons of the Forest PS5 ve PS4 için çıkacak mı?

Şu anda Sons of the Forest PS5 veya PS4 planı yok. PlayStation için herhangi bir tarih belli değil. Bu şüphesiz orijinal oyunun PS4 hayranları için hayal kırıklığı yaratan bir haber. Fakat, henüz tümüyle kötü bir haber değil. Geliştirici Endnight Games, GamingBolt ile yaptığı bir röportajda "gelecekte konsollara gelmeyi çok istediklerini" belirtti. Ancak öncelikli dikkatleri Sons of the Forest erken erişim döneminde.

Yukarıda bahsedilen röportaja göre Endnight Games "PC oyuncularına en iyi deneyimi sunmak" istiyor. Yani oyunun konsol sürümü duyurulursa, en azından PC oyuncuları önce oyunu denemiş ve geri bildirimlerini vermiş olurlar, böylece mümkün olan en iyi deneyimi yaşayabiliriz. Sons of the Forest PS5 ve PS4 için çıkacak mı sorusuna yanıt verdik. Şimdi, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Sons of the Forest PS5 ve PS4 için çıkacak mı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.