Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.02.2023

Sonic Colors Ultimate gelişiyle birlikte Steam kullanıcılarına sunulan fantastik Sonic the Hedgehog oyunlarının sayısı daha da arttı. Sega, Sonic Colors Ultimate'ı kullanıcılara önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan platforma getirdi ve yalnızca oyun zaten erişilebilir olduktan sonra onları bilgilendirdi. Eylül 2021'de, remaster diğer platformların yanı sıra Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'te de kullanıma sunuldu. Sega şimdi bu dikkat çekici ihmali telafi etti ve Steam kullanıcılarını kıskançlıkla bakmak zorunda bıraktı. Sonic Colors Ultimate normal fiyatı 450 TL. Fakat, şu anda 314.30 TL'ye satılıyor. Fiyat indirimi 13 Şubat'a kadar geçerlidir. Sega'nın duyuruyu yaptığı tweet aşağıda yer almaktadır. Steam üzerinden Sonic Colors Ultimate'a sahip olabilirsiniz.

Sonic Colors Ultimate Steam üzerinde sessizce çıktı

2010 yılında, Sonic Colors Nintendo Wii'de ilk çıkışını yaptı. Oyun, Sonic serisi için zor bir dönemde piyasaya sürülmesine rağmen oyuncular arasında hızla popüler oldu. Orijinal oyunun yeniden düzenlenmiş bir sürümü olan Sonic Colors Ultimate, 2021 yılında Sega tarafından piyasaya sürüldü. Remaster, artırılmış performans ve estetik gibi birçok iyileştirme içeriyordu. Daha genç oyuncular, oyunun aşamalarında sorun yaşadıkları için onları cezalandırmak yerine daha yüksek rütbeler kazandıkları için oyuncuları ödüllendiren Ultimate'a sınırsız devam etme özelliğinin eklenmesini muhtemelen takdir edeceklerdir. Sonic Colors Ultimate Steam çıkışı bir yana, şimdi bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Sonic Colors Ultimate Steam çıkışı yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.