İlk Sea of Thieves etkinliği, oyunculara gerçek hayatta altın muz kazandıracak

İlk Sea of Thieves etkinliği, oyunculara gerçek hayatta altın muz kazandıracak

Bu altın muzların tanesi 105 bin TL ediyor.

20 Mart 2018 tarihinde Sea of Thieves oyunu Windows 10 bilgisayarlar ve Xbox One konsol ailesi için çıkışını gerçekleştirecek. Bu oyunda korsancılık yapacağız ve hazinelerin peşinden koşacağız. Yalnız, anlaşılan o ki oyunun ilk haftasında sadece oyun içi değil, gerçek hayatta da bazı hazineler kazanabileceğiz. Nereden mi biliyoruz? Tabii ki Microsoft ekibinin yeni açıklamalarından. Bu açıklamalara göre 19 Mart 2018 ile 21 Mart 2018 tarihleri arasında bir etkinlik gerçekleşecek. Bu etkinlik sayesinde oyuncular, 4 adet 18 karat altın muzun sahibi olabilecek. Microsoft ekibinin açıklamalarına göre bu muzların tanesi 105 bin TL değerinde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk Sea of Thieves etkinliği, oyunculara gerçek hayatta altın muz kazandıracak

Muzlar, Sea of Thieves içerisinde can dolduran bir etkiye sahip.

Sea of Thieves oyuncuları; hem oyun içerisinde, hem de oyunun dışarısında toplam 15 bulmacayı çözecek ve cevaplarını, xbox.com/thebananaquest sitesine kayıt edecek. Bu siteye cevap kaydetme süreci sadece 7 saat sürecek. Yani oyuncular, istedikleri her zaman cevap kaydedemeyecek. Peki, 15 bulmacayı çözen ekibe ne olacak? Microsoft ekibinin açıklamasına göre, her ülkeden bu bulmacaları ilk çözen ekipler seçilecek ve bu ekipler, yarı finale taşınacak. Yalnız bu noktada kötü bir haber verelim, dünya üzerindeki her ülke bu etkinliğe katılamıyor. Sadece ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya ve Avustralya ülkelerinden bu etkinliğe katılınabiliyor.

Eğer bu ülkelerden birinde yaşıyorsanız ve yarı finale kaldıysanız, bu yarı final sırasında son bir bulmaca daha çözeceksiniz. Bu adımda bulmacayı ilk çözen ekip, bahsettiğimiz altın muzların sahibi olacak. Ekipler 4 kişiden oluşacağı için 4 adet muz verilecek. Tabii etkinliği kazandıktan sonra 3 arkadaşınızı da vurup, tüm muzların sahibi olabilirsiniz. Size kalmış bir şey. Her neyse, eğer bu etkinlikteki büyük hediyeyi kazanamazsanız, üzülmeyin çünkü Sea of Thieves ekibi, etkinlik sırasında dijital başka hediyelerin de oyunculara verileceğini söyledi. Yani, sadece katılıp, şansınızı denediğiniz için bile ufak tefek bir hediyenin sahibi olabilirsiniz. Bu hediye muhtemelen oyun içi kozmetik bir hediye olacaktır. Bilmiyoruz ama şimdiden tahmin edelim istedik.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.