Sea of Thieves incelemeleri, oyunun çıktığı gün gelmeyebilir

Sea of Thieves incelemeleri, oyunun çıktığı gün gelmeyebilir

Çünkü Microsoft ve Rare, oyunun sunucularını çıkış gününde açmayı planlıyor.

20 Mart 2018 tarihinde PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Sea of Thieves, anlaşılan 20 Mart 2018 tarihinde hiçbir inceleme yazısına da sahip olmayacak. Çünkü Microsoft ve Rare tarafından yapılmış olan bir açıklamaya göre, oyunun sunucuları 20 Mart 2018 tarihinde açılacak. Yani, büyük YouTube içerik üreticileri, Twitch canlı yayıncıları, bizim gibi basın siteleri ve inceleme kopyasının ulaştığı herkes, oyuna 20 Mart 2018 tarihinde, tüm oyuncularla birlikte ulaşabilecek. Bu da, inceleme yazılarının, oyunun çıktığı gün yayımlanmasını engelleyecek tabii. Açıkçası kimsenin 24 saat içinde oyunu yeterince deneyip, detaylı bir inceleme yazısı çıkartabileceğini düşünmüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves ne zaman çıkacak?

Sea of Thieves nedir?

Sea of Thieves’te ufuktaki her gemi gerçek oyunculardan oluşan bir ekibe sahiptir ancak gerçek niyetleri ne olabilir? Belki de barışçıl bir görüşme yapmak istiyorlar ya da zorlukla elde ettiğiniz yağmalarınızı ele geçirmek istiyorlar. Belki de tek istedikleri açık denizlerde iyi bir savaşın heyecanını yaşamak. Tercih edeceğiniz yanıt şekli, zafer sesleri ile okyanusun dibine yakından bakış arasındaki fark anlamına gelecek.

Bir korsanın gününün önemli bir kısmı ister zorlu bir bulmacayı çözerek geçer. Belki de rakip ekibin burnunun ucunu görmemesinden yararlanarak zulası için hazine arayarak geçer. Çok sayıda sandık çeşitli lanetler taşıdığından ve masum görünen bir yükün bir geminin akıntıya kapılmasına ya da yeni sahibinin çakırkeyif bir şekilde güvertede sersemlemesine neden olacağından dikkatli olmak yararlıdır.

Bir korsan olmak demek kendi kararlarınızı alma özgürlüğüne sahip olmak demektir. Hiç ulaşılmamış sulara ulaşmak için denize mi açılacaksınız. Eski gemi kalıntılarını aramak üzere derinlere mi dalacaksınız yoksa geminizi onaracak ve eski haline getirecek malzemeleri mi arayacaksınız? Neye karar verirseniz verin, sizi bekleyen maceralara ve fırsatlara nasıl yaklaşacağınız tamamen size kalmış.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves denizlerinde seyreden her şey yerel tavernada bir kadeh içki içmek üzere davet edilecek kadar hoş değil. Vahşi hayvanlar ve egzotik yaratıklar keşfedilmeyi bekliyor ancak daha da tehlikeli olan sessiz bir şekilde ölmeyi öğrenememiş eski korsanların kalıntıları kaynaklı. Bu vahşi iskeletler sürüler halinde gezer, paslı ve eski topların kontrolünü ele geçirir ve denizdeki seyrinizin tamamlanmadan sona ermesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.