Sea of Thieves için bir açık beta süreci düzenlenebilir

Sea of Thieves için bir açık beta süreci düzenlenebilir

Windows 10 bilgisayarlarınızı ve Xbox One konsollarınızı hazırlayın.

Kapalı beta süreci daha yeni sonlanmış olan Sea of Thieves, şu an oyunculara kapalı bir şekilde geliştirilme sürecine devam ediyor. Fakat bir Reddit kullanıcısı, oyunun kapalı beta dosyalarını kurcalarken, oldukça ilginç bilgilere ulaştı ve bu bilgilerin içerisinde Sea of Thieves için düşünülmüş olan açık beta sürecinin de izleri bulunuyordu. Eğer dilerseniz oyunun dosyalarında keşfedilen tüm yeniliklere haberimizin devamından göz atabilirsiniz ama açık beta mevzusundan şimdi bahsedelim. Bu açık beta kalıntıları, oyunun Order of Souls görevlerinin olduğu dosyada bulundu. Bu da demek oluyor ki, oyun için bir açık beta gerçekleştirilebilir ve bu betada Order of Souls, yepyeni görevler sunabilir oyunculara.

Sea of Thieves

Açık beta bilgileri haricinde oyunun dosyalarında yepyeni Kraken göndermeleri de bulundu. Zaten oyunun içerisinde Kraken olduğu biliniyor ama hiçbir oyuncu sanıyoruz ki kapalı betada bu Kraken düşmanını bulamamıştı. Belki de açık betada bulunur hale gelecektir? Kraken haricinde Equipment Shopkeeper, Armory, Ship Cosmetic-Chest ve Island Cosmetic-Chest isimli ögeler de oyunun dosyalarında bulundu. Bunların haricinde, dosyaların içinde yeni Order of Souls temelli NPC ve standart NPC modelleri de bulundu.

Bakalım önümüzdeki günlerde oyunun geliştirici ekibinden veya Microsoft ekibinden, bahsi geçen açık beta hakkında yepyeni detaylar alabilecek miyiz? Eğer bu açık beta bilgileri doğruysa, beta süreci yine Windows 10 ve Xbox One platformları içerisinde gerçekleşecektir. Bu yüzden, konsollarınızı veya bilgisayarlarınızı şimdiden hazırlamanızı öneriyoruz efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın