Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Sea of Thieves temalı bu HDD, kontrolcü ve şarj aleti bizim aklımızı aldı

Sea of Thieves temalı bu HDD, kontrolcü ve şarj aleti bizim aklımızı aldı

Bu ürünlerin fiyatları da ayrıca aklımı başından aldı.

Sea of Thieves, fiyatı ile beni üzüyor. Bilgisayarım da Sea of Thieves oyununu güzel bir şekilde kaldıramayacağı için üzüyor. Xbox One X zaten yok. Konsolun yokluğu ayrı üzüyor. Peki, bu karanlık dünyada, bol göz yaşının arasında, keyfimi yerine getirebilecek ne olabilir ki? Microsoft tarafından Sea of Thieves için özel olarak üretilmiş HDD, kontrolcü, o kontrolcü için şarj noktası ve yine aynı kontrolcü için stant, aslında keyfimi yerine getirmeye yetti. Resmi Xbox sitesi üzerinden duyurulan bu yeni ürünler, dediğimiz gibi Sea of Thieves temalı ve sadece sınırlı sayıda üretiliyorlar. Bu ürünlerin detaylarına, haberimizin devamından da göz atabilirsiniz.

Sea of Thieves temalı bu HDD, kontrolcü ve şarj aleti bizim aklımızı aldı

Aslında Microsoft ekibi, şu yukarıdaki görselden de görebileceğiniz kontrolcüyü daha önce duyurmuştu. Fakat geçtiğimiz günlerde Microsoft, Seagate ve Controller Gear ile bir iş birliği içerisine girdi. Karşımıza da yepyeni 3 yeni ürün çıktı. Bu ürünlerden ilki, 2 TB boyutundaki bir HDD. USB 3.0 ile konsollara bağlanabilen bu HDD, içerisinde bir de sürpriz bulunduruyor. Ekipten gelen açıklamalara göre bu HDD yanında bir de 1 aylık Xbox Game Pass hediye olarak veriliyor. Peki, bu güzel şeyin fiyatı ne olabilir? Hemen söyleyelim, ürünün fiyatı 90 Dolar ve çıkış tarihi de 20 Mart 2018. Oyunla aynı tarihte çıkıyor yani ürün.

Microsoft tarafından sunulan bir diğer ürün grubu da kontrolcü için bir stant ve şarj noktası. Yapılan açıklamalara göre bu şarj noktası, çıkışını 5 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirecek ve ürünün fiyatı da 50 Dolar olacak. Ayrıca bu şarj noktası ile stant birlikte satılmayacak. Çünkü stant, 15 Dolar fiyat etiketi ile satılacak ve çıkış tarihi ne yazık ki belirtilmemiş. Fakat bu ürünün tarihi de mutlaka 5 Nisan 2018 olacaktır. Son olarak kontrolcüden de bahsedelim. Bu kontrolcü, Microsoft tarafından Aralık 2017 içerisinde duyurulmuştu ve şu an kendisi piyasada, satışta. Bu kontrolcünün fiyatı da 80 Dolar efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın