Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.02.2023

Şubat 2023'te PS Plus'ta yer alacak yeni PS5 ve PS4 oyunlarının listesini Sony bugün yayınladı. Sony'nin bugün resmi duyurusunu yapmasından sadece birkaç gün önce, bir şey olmuştu. Hizmetin "Essential" katmanına giden ücretsiz oyun listesi sızdı. Şimdi bu sızıntının bir kez daha doğru olduğunu biliyoruz. Toplamda üç yeni oyun ve bir genişleme resmi olarak Şubat 2023 ayında PlayStation Plus üyelerine geliyor. OlliOlli World, Evil Dead: The Game ve Mafia: Definitive Edition söz konusu üç oyun. Genişleme paketi Destiny 2: Beyond Light da Şubat ayında PS Plus üzerinden ücretsiz olarak mevcut olacak. Bu aynı zamanda Destiny 2: Lightfall'un da piyasaya çıkacağı ay olacak.

Resmi PlayStation Plus Şubat 2023 oyunlarını açıkladılar

Tüm bu oyunların ne zaman indirilebilir olacağına gelince, Sony resmi PlayStation Plus ücretsiz oyunlarının bir sonraki turunun bir sonraki hafta 7 Şubat 2023 Salı günü geleceğini duyurdu. PS Plus oyunlarının bir sonraki dalgası daha sonra 6 Mart'ta yayınlanacak ve bir sonraki ay bu tarihe kadar satın alınabilecek. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, önümüzdeki ay PS Plus için gelecek her yeni oyunun ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

OlliOlli World için, "OlliOlli World, kişilik patlaması yaşayan yeni ve cesur bir kaykay aksiyon-platform oyunudur. Görevler ve mücadeleler üstlenin. Keyifli ve tuhaf bir dünyada gezinin ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinin. OlliOlli World'ün kendine özgü akış durumu oynanışına dalarken erişilebilirliği, derinliği ve oyuncu özgürlüğünü deneyimleyin. OlliOlli World, BAFTA ve çok ödüllü bağımsız stüdyo Roll7'nin eleştirmenlerce beğenilen OlliOlli serisinin üçüncü oyunudur." açıklaması var.

Mafia: Definitive Edition için, "Amerika'da organize suçun yasak olduğu dönemde mafya saflarında yükselmek. Tommy Angelo, mafyayla istemeden de olsa karşılaştıktan sonra organize suç dünyasına gönülsüzce adım atar. Başlangıçta Salieri ailesine katılmaktan tedirgin oldu. Fakat, ödüller göz ardı edilemeyecek kadar büyük olur." açıklaması var.

Evil Dead: The Game için, "Ash Williams'ın ya da ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarının yerine geçin ve üst düzey co-op ve PVP çok oyunculu aksiyonla dolu bir oyunda birlikte çalışın! Üç orijinal Evil Dead filminin yanı sıra STARZ orijinal Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden esinlenen oyunda hayatta kalan dört kişiden oluşan bir ekip olarak oynayın, keşfedin, yağmalayın, korkunuzu yönetin ve dünyalar arasındaki gediği kapatmak için önemli öğeleri bulun." açıklaması mevcut.

Destiny 2: Beyond Light açıklaması, "Europa'nın donmuş sınırının üzerindeki antik Pyramid Ship'ten yeni bir güç doğdu ve altında karanlık bir imparatorluk yükseldi. Destiny 2: Beyond Light'ta Muhafız arkadaşlarınıza katılın ve ne pahasına olursa olsun imparatorluğu yıkın - bu, Karanlığın kendisini kullanmak anlamına gelse bile." şeklinde. Resmi PlayStation Plus Şubat 2023 oyunları dışında da yazılarımız var. Şimdi, bu yazılarımızı tavsiye edelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Resmi PlayStation Plus Şubat 2023 oyunları yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.