Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Orhan Kıyak, Editör Yazım tarihi: 28.03.2020

Resident Evil 3 Remake çıkmasına artık sadece sayılı günler kaldı. Zaman ilerledikçe yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Capcom, Nemesis karakterini Resident Evil 3 Remake için tamamen yeniden tasarladı. Değişikliklerinin bazıları, birçok Resident Evil 3 Remake hayranlarının umduğu kadar büyük değildi. Hatta Resident Evil 3 Remake resmen açıklandığında bu durum Nemesis hayranlarının çoğunu hayal kırıklığına uğrattı. Alışkın oldukları o yüz artık ortada yoktu. Bir kesim oyuncunun beklentisini karşılayamadı.

Bu seferki Resident Evil 3 Remake haberimizde neyse ki, PC oyuncuları Resident Evil 3 Remake’in klasik bir Nemesis cilt ve modelinin tadını çıkarabilecekler. Bu da oyuncuların aklına, “Acaba klasik Jill suratı gelebilir mi?” gibisinden bir soru doğurdu. Hatta, bazı oyuncular beklentiye girdi bile. Günün erken saatlerinde duyurulan bu mod, yeni Nemesis modelini Marvel vs. Capcom modeliyle değiştiriyor.

PC demosu yayımlanan Resident Evil 3 Remake ile bu mod gayet başarılı bir şekilde çalışmakta. Oyun henüz tamamlanmamış ve piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, gerek ön açıklamalarıyla, gerek bu modlarla hayranlarının ilgisini üstüne toplamayı başardı. Oyun, henüz tamamlanmadan bu modları bize sunmaları mükemmel bir fırsat. Açıklanan modlar arasında Jill Valentine Nude mod ve NieR Automata 2B mod var. Dahası Ultimate Trainer Mod, görüş alanını değiştirmenize, Vignette’i kaldırmanıza ve oyunda gerçekten harika değişiklikler yapmanıza izin veriyor.

Resident Evil 3 Remake, 3 Nisan 2020 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için yayımlanacak. Resident Evil 3 Remake için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Eskiden oynayanların bildiği üzere, Umbrella’nın piyasaya saldığı bir biyolojik silah olan T-virüsü, Raccoon City’yi kasıp kavururken, Jill Valentine hayata tutunmaya çalışan son insanlardan birisidir. Umbrella, Jill Valentine’ı durdurmak için oldukça büyük olan Nemesis’i kullanır ve ortalık karışır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.