Red Dead Redemption 2 için yeni bir çıkış tarihi sızdırıldı

Red Dead Redemption 2 için yeni bir çıkış tarihi sızdırıldı

Yeni çıkış tarihine göre Red Dead Redemption 2 ertelendi. Çok da şaşırmadık.

Rockstar Games güzel, hoş bir ekip ama çıkış tarihi açıklama konusunda kendileri gayet berbat. Yani, Grand Theft Auto V oyununun kaç kere ertelendiğini hatırlatmak bile istemiyorum. Şimdi, durum böyle olunca, Red Dead Redemption 2 için henüz net bir çıkış tarihi verilmeyince ve oyunun çıkışına da sadece birkaç ay kalmışken, hala net bir tarih alamamış olmamız, bize Red Dead Redemption 2 oyununun ertelenebileceğini işaret ediyor. Amazon Meksika da bizim gibi düşünüyor sanırım çünkü Amazon Meksika çalışanları, Red Dead Redemption 2 satış sayfasını güncelledi ve oyunun çıkış tarihini 12 Temmuz 2018 yaptı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 için yeni bir çıkış tarihi sızdırıldı

Eğer Amazon Meksika haklıysa, oyun 12 Temmuz 2018 tarihinde çıkışını yapacaksa, Red Dead Redemption 2 ertelenmiş demektir. Çünkü Rockstar Games, orijinal olarak oyunun ilkbahar aylarında çıkacağını belirtmişti. İlkbahar 2018 de 20 Mart 2018 ile 21 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Eğer Amazon Meksika haklıysa, dediğimiz gibi oyun ertelenmiş demektir ve bu durumda da Rockstar Games, kısa bir zaman içerisinde açıklama yapabilir. Bu açıklama ile birlikte de muhtemelen ya yani görseller yayımlanacaktır oyun için, ya da üçüncü video yayımlanacaktır.

Eğer oyun ertelenmediyse ve çıkış tarihi hala ilkbahar 2018 ise, çıkış tarihini bu ay veya önümüzdeki ay net olarak almamız gerekiyor diye düşünüyoruz. Rockstar Games genelde Ocak ayları içerisinde çıkış tarihi duyurusu yapıyor. Bu yüzden, önümüzdeki hafta bir duyuru alabiliriz. Ayrıca Rockstar Games, bu tip duyurularda hafta ortasını tercih ediyor. Yani hafta sonunda veya başında bir duyuru alacağımızı düşünmüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.