Grand Theft Auto Online için yeni oyun modları ve içerikler yolda

Grand Theft Auto Online için yeni oyun modları ve içerikler yolda

Grand Theft Auto Online, içeriğe doymuyor resmen.

Çıkışından bu yana uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen, geliştirici ekibi tarafından hala fazlasıyla desteklenen Grand Theft Auto Online, bu haberimizin konuğu. GTA Online için yeni oyun modları ve içeriklerin duyurusu yapıldı yakın bir tarihte. Yapılan duyurular arasında bahsi geçen içerikler, muhtemelen birçok oyuncuyu fazlasıyla heyecanlandıracaktır. Biz en iyisi, lafı çok da fazla uzatmadan, hemen içeriklerden bahsetmeye başlayalım.

GTA Online için yeni oyun modları ve içerikler yolda Grand Theft Auto Online

GTA Online için bir sürü içerik geliyor!

Transform Races adı altında gelen ilk oyun modu ile, araçları ve yarış tiplerini birbirine karıştırabilirsiniz. Transform Races olarak karşımıza çıkacak olan oyun modunda, bir yarış içerisinde birçok macera yaşayacağınızı söyleyebiliriz. İşin en güzel yanı da, bulunduğumuz ay içerisinde oyuncuların beğenisine sunulacak olması. Grand Theft Auto Online‘a yeni gelecek olan tek mod Transform Races değil elbette.

GTA Online için Condemned ve Dogfight isimli modlar da geliyor. Condemned, ölüm cezanızı başkasına aktararak hayatta kalabileceğiniz bir oyun modu olacak. Dogfight ise, hayallerinizdeki o savaş uçaklarının çarpışması olarak karşımıza çıkacak. Hunter isimli saldırı helikopteri, Coil Cyclone ve Vigilante isimli diğer iki araç da, yakında bizlerle olacak. Unutmadan, bulunduğumuz 2017 yılı içerisinde yeni silahlı araçlar, Legendary Motorsport listesine yeni araçlar ve Maze Bank Foreclosures aracılığıyla yeni mülkler de gelecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın