Avatar
Yazar: Leadergamer, Editör Yazım tarihi: 25.03.2023

Çoğu insan oyun içi bir isim seçmek zorunda kalana kadar bunu hiç düşünmez, ancak doğru semboller karakterinizi daha benzersiz, havalı ve şık hale getirebilir - ve PUBG şekilli isim semboller koleksiyonumuzla tam da bunu yapabilirsiniz! Ayrıca, her karakterin aralarından seçim yapabileceğiniz yedi sembolü ve birçoğunun da aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla yazı tipi var. İşte şimdi size mükemmel sembolü seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları vereceğiz.

Pubg İsim Semboller

Şimdi, bu isimler içinde BGMI size benzersiz semboller kullanma esnekliği de sağlar. Dolayısıyla, zaten bir BGMI adı veya klan adı seçtiyseniz, çeşitli semboller kullanarak bunları cazip hale getirebilirsiniz. Havalı BGMI PUBG şekilli isim semboller nerede bulabileceğinizi ve bunları takma adlara veya klan adlarına nasıl uygulayacağınızı merak ediyorsanız, bu konuda da size yardımcı olacağız.

Dahası, en güzel ve havalı PUBG nickleri için PUBG şekilli nick yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar yazımıza da göz gezdirebilirsiniz. Hatta, PUBG en iyi taarruz tüfekleri yazımıza da bakarak, oyuna çok daha iyi bir şekilde hakim olabilirsiniz.

♊︎
🂡
𝓐 𝓶
۵ 𝓢 𝓝
𝓻 ♓︎ 𓃠
𝓪 «
𝓲 𝓁
𝓟
𝓔 𝓇
𝓒
𝓸 ❣ 𝓙
𝓼 𝓛 ♉︎
² 𝑒 ♑︎
ɞ ♌︎
𝓣 ❤ PUBG şekilli isim sembolleri
𝓮 𝄞 𝓵
🎔 𝓽 ✉
𝓜 𝓓 𝓑 🃏
𝒶 𝓷 𝓡 𝑜
𝒾 » ♒︎ 𝕒 🜲

Neden PUBG şekilli isim semboller kullanılır?

Bu rehber yazımızda şimdi sizlerle paylaştığımız sembolleri kullanmak isteyenler fakat böyle bir şeyi anlamsız görenler için de bir açıklama yapalım. Oyunlarda, nickler oyuncuların kesinlikle birer markasıdır. Bu sebeple de, nicklerimizin daha havalı görünmesini isteriz. Yazımız içerisinde bulunan sembolleri kullanarak da, aradığınız o havalı nicke kesinlikle rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vurulduğunuzda da, vurduğunuzda da isminiz çok daha havalı görünecektir ve dahası, diğer oyuncuların da dikkatini çekecektir. Yani, gerçekten fazlasıyla havalı ve faydalı olabilecek sembollerdir. Siz de, bu sembollerle bir nick oluşturabilir ve sonra o havaya kavuşabilirsiniz. Bu sebeple, PUBG şekilli isim semboller listemiz sizlere fazlasıyla faydalı olacaktır.

PUBG şekilli isim semboller ile nick

Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz yazılarda, aradığınız PUBG şekilli sembollü nickleri bulabilirsiniz. Zira, gerçekten çok uzun listelerimiz var. Hatta, eğer olur da yeterince güzel gelmezse gözünüze, bu yazımızda yer alan sembolleri kullanarak, daha da havalı bir hale getirebilirsiniz. PUBG içerisinde kullanabileceğiniz şekilli isim semboller listemizde, çok fazla sembol bulunuyor ve kesinlikle, nickinizi güzelleştirecek sembolleri kolayca bulabilirsiniz.

PUBG nedir?

Şimdi PUBG şekilli isim semboller yazımızda, oyundan bahsetmemek kesinlikle büyük ayıp olurdu. Daha önce PlayerUnknown's Battlegrounds olarak bilinen PUBG: Battlegrounds adlı battle royale video oyunu, bir Krafton iştiraki olan PUBG Studios tarafından yaratıldı ve piyasaya sürüldü. Brendan "PlayerUnknown" Greene tarafından diğer oyunlar için daha önce yapılan modlara dayanan oyun, Greene'in yaratıcı gözetimi altında bağımsız bir oyun olarak geliştirildi ve 2000 Japon filmi Battle Royale'den esinlenildi. En fazla 100 kişinin katılabildiği oyun, bir adada geçiyor ve oyuncular bir yandan kendilerini öldürmekten kaçınırken diğer yandan da diğer oyuncuları öldürmek için alet ve silah arıyor. Ayrıca zamanla, oyunun haritasının güvenli bölgesi küçülür. Bu sayede hayatta kalanları etkileşimleri zorlamaları gereken daha ince alanlara zorlar. Tur, ayakta kalan son oyuncu (veya takım) tarafından kazanılır. Ayrıca, PUBG Universe serisinde ilk oyundur.

2021 sonu itibarıyla PC ve Xbox One'da en çok satan video oyunu ve genel olarak en çok satan beşinci video oyunu olan PUBG: Battlegrounds, oyun konsollarında ve kişisel bilgisayarlarda 75 milyondan fazla kopya satmıştır. Ayrıca PUBG Mobile'ın küresel versiyonu ise 1 milyardan fazla indirme ve 8,42 milyar dolarlık mobil oyun satışıyla daha da popüler hale geldi ve en çok hasılat elde eden dördüncü mobil oyun oldu. Bir de, Mayıs 2022 itibarıyla PUBG: Battlegrounds'un toplam geliri 13,07 milyar $'a ulaşarak tüm zamanların en çok hasılat elde eden video oyunlarından biri oldu. Ayrıca şunu da belirtelim, PC ve konsol sürümlerinin toplam geliri 4,65 milyar dolardı. Dahası, 12 Ocak 2022'den bu yana ana oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Neler başardı?

PUBG şekilli isim semboller yazımızda, oyunun başarılarından da kesinlikle söz etmek şart. Ayrıca, tam sürümü Aralık 2017'de yayınlanan PUBG: Battlegrounds, ilk olarak Mart 2017'de Steam'in erken erişim beta programı aracılığıyla Windows için kullanıma sunuldu. Dahası aynı ay Microsoft Studios, Xbox Game Preview programı aracılığıyla oyunu Xbox One'da başlattı. Bir de, Eylül 2018'de resmi olarak piyasaya sürüldüğünün altını çizelim. PlayStation 4 için bir bağlantı noktasına ek olarak, Android ve iOS için oynaması ücretsiz bir mobil oyun sürümü olan PUBG Mobile 2018'de yayınlandı. Stadia yayın platformunun sürümü Nisan 2020'de piyasaya sürüldü, ardından Kasım 2020'de Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için yayınlandı.

Ayrıca eleştirmenler PUBG'ye olumlu eleştirilerde bulunarak, bazı teknik sorunlara rağmen oyunun her beceri seviyesinden oyuncu tarafından kolayca ustalaşılabilecek yeni bir oynanış sunduğunu ve çok tekrar oynanabilir olduğunu belirtti. Dahası oyun, battle royale alt türünü popülerleştirmesiyle tanındı; başarısının bir sonucu olarak, birkaç resmi olmayan Çin klonu da yapıldı. Diğer ödüllerin yanı sıra, oyun çeşitli Yılın Oyunu ödüllerine aday gösterildi. Ayrıca, PUBG Corporation, oyunun izleyicilere ulaştırılmasına yardımcı olmak ve iyi bilinen bir e-spor haline gelmesi umuduyla bir dizi küçük turnuva düzenledi.

PUBG Mobile nedir?

PUBG şekilli isim semboller yazımızda, şimdi de oyunun Mobile sürümünden bahsedelim. Tencent Games'in LightSpeed & Quantum Studio adlı bir bölümü şimdi PUBG Mobile olarak bilinen oynaması ücretsiz battle royale video oyununu yarattı. Ayrıca, PUBG: Battlegrounds'un mobil oyun uyarlamasıdır. Dahası, 19 Mart 2018'de ilk olarak iOS ve Android cihazlar için kullanıma sunuldu.

Ayrıca Krafton, Tencent ve VNG Games de dahil olmak üzere birkaç farklı şirket çeşitli yerlerde yayınladı. Dahası PUBG Mobile, bir milyardan fazla indirme ve 8,42 milyar dolardan fazla gelirle Mayıs 2022 itibarıyla en yüksek hasılat elde eden dördüncü mobil oyun oldu. Ayrıca, tüm zamanların en popüler mobil video oyunudur. Dahası, PUBG evreninde geçen iki benzersiz oyun olan Battlegrounds Mobile India ve New State Mobile, 2021 yılında oyundan doğdu. Şimdi de, bu şekilde PUBG şekilli isim semboller yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.