Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Oyun sektöründen yardımlar gelmeye devam ediyor. Günümüzde de hala oynadığımız bir oyun olan PUBG'yi bilmeyen yoktur muhtemelen. PUBG oyununun arkasındaki Krafton da 100.000 dolar yardım yaptığını açıkladı. Duyurunun yapıldığı Twitter gönderisini, haberimiz içerisinde paylaştık. Dilerseniz, önce sizleri bu gönderi ile baş başa bırakalım.

PUBG oyununun arkasındaki Krafton 100.000 dolar yardım yaptı

Gönderide, "Krafton Türkiye, Kahramanmaraş ve çevre illerde gerçekleşen depremlerde hayatını kaybedenlerin ve ailelerin derin üzüntüsünü paylaşmaktadır. Yakınlarını ve arkadaşlarını kaybedenlere başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz. Böyle zamanlarda güçlüklerin karşısında herkesin bir araya gelmesi gerektiğine inanıyoruz. Krafton Türkiye, afetten etkilenen bölgelerdeki yardım çalışmalarını desteklemek adına Ahbap Derneği'ne 100.000 Amerikan doları bağışlayacak." dediler.

Ayrıca, Krafton'un CEO koltuğundaki Kim Chang-han, "Eşi benzeri görülmemiş deprem nedeniyle zorluklar yaşayan birçok insana derin taziyelerimi ve tesellilerimi iletmek istiyorum" dedi. 100.000 dolar, gerçekten güzel bir yardım. Zira, her ne kadar sayı olarak çok fazla durmasa da, yaklaşık 2.000.000 TL yapıyor. Hatta, tam olarak 1.881.530 TL ediyor, şu anki kurda.

Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen şirketlere müteşekkir hissediyoruz. Bu yüzden, Krafton ekibine de teşekkür dileklerimizi iletiyoruz. PUBG ile bildiğimiz Krafton ekibinin 100.000 dolar yardım etmesi bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. PUBG ile bildiğimiz Krafton ekibinin 100.000 dolar yardım etmesi yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.