Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayStation Plus, Mart 2018 için en iyi ücretsiz oyunlarını verebilir

PlayStation Plus, Mart 2018 için en iyi ücretsiz oyunlarını verebilir

İspanya’dan gelen haberler heyecanlandırıyor.

İspanyol bir YouTube içerik üreticisi, PlayStation İspanya ofisini ziyaret etti. Kendisine ait YouTube kanalı için bir video çeken içerik üreticisi, PlayStation İspanya ofisini, odalarını kayda alırken, ekip üyelerinden birisiyle de söyleşi gerçekleştirdi. Bu söyleşi sırasında Mart 2018 tarihinde verilecek ücretsiz PS Plus oyunlarını soran Youtube içerik üreticisi, ilginç ve sevindirici bir yanıtla karşılaştı. Ülkemizin de İspanya ile aynı bölgede olduğunu ve içeriklerin aynı verildiğini hatırlatalım.

PS Plus

Servisin Mart 2018 için vereceği oyunların ismini söylemekten kaçındı PlayStation İspanya çalışanı fakat oyuncular için sevindirici bir yanıt verdi. Bu yanıta göre, Mart 2018’de, sistemin başlangıcından itibaren verilen en iyi oyunlardan bir tanesinin, servis abonelerine ücretsiz sunulacağı söyleniyordu. Oyunun ismi açıklanmazken, resmi duyurunun Şubat 2018 sonunda yapılacağı bildirildi. Yani en geç 28 Şubat 2018 tarihine kadar, bu oyunun ismini öğrenebileceğiz.

Açıkçası, 2013 yılından itibaren kullanılan servisin ücretsiz sunduğu oyunlara göz attığımızda aklımızda pek çok isim oluştu ama bir tanesi sanki diğerlerine göre daha yakın. Genellikle kendi özel oyunlarını veren Sony, bir ihtimalle Bloodborne oyununu, PS Plus için Mart 2018 içeriklerinde ücretsiz verebilir. Böylelikle oyun yeniden gündeme gelirken, oyunun geliştiricisi tarafından yapıldığı söylenen ama ismi açıklanmayan yeni oyunla ilgili bir haber de arkasından gelebilir. Tabii bu yalnızca bizim tahminimiz. İpucunu veren PlayStation İspanya çalışanın sevdiği başka bir oyun da olabilir önümüzdeki ayın ücretsiz oyunu.

Bilindiği üzere, PlayStation Plus servisi, çevrim içi oyun oynamayı sağlarken, her ay da en az iki ücretsiz oyun verir. Şubat 2018’de Knack ve Rime oyunlarının ücretsiz verildiğini hatırlatalım. Ücretsiz verilecek Mart 2018 oyunları için, şimdiye kadarki en iyi oyunlardan birisinin verileceği söylentisi de bu ayki merakı arttıracaktır. Bakalım, söylendiği kadar etki edecek bir oyunla karşılaşacak mıyız?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın