Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayStation Store üzerinde, Overwatch gibi oyunlarda yeni indirimler başladı

PlayStation Store üzerinde, Overwatch gibi oyunlarda yeni indirimler başladı

Fallout 4: Game of the Year Edition, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition ve Final Fantasy XV gibi oyunlar da var.

Eğer bu hafta sonu kendinize satın alacak yeni video oyunları alıyorsanız, bir de üzerine PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro sahibi iseniz, size çok güzel bir haberimiz var: PlayStation Store üzerinde, Overwatch gibi oyunlarda yeni indirimler başladı. Öncelikle PlayStation Store üzerinde başlamış normal indirimlerden bahsedelim. Bu normal indirimler dahilinde şu an ARK: Aberration, ARK: Scorched Earth, ARK: Survival Evolved, Dark Souls III – Deluxe Edition, F1 2017, Fallout 4: Game of the Year Edition, The Evil Within 2, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition gibi yapıtlar indirimde.

PlayStation Store üzerinde, Overwatch gibi oyunlarda yeni indirimler başladı

Bu normal indirimler haricinde bir de haftanın fırsatı indirimi bulunmakta. 21 Şubat 2018 tarihinde sonlanacak bu kampanya sayesinde NBA 2K18, NBA 2K18 (PS3), NBA 2K18 Legend Edition ve NBA 2K18 Legend Edition Gold oyunlarını uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Haftanın fırsatı sizin için yeterli değilse, bir de Overwatch ile Final Fantasy XV kampanyaları bulunmakta. Bu iki kampanya dahilinde de Overwatch: Game of the Year Edition, Final Fantasy XV ve Final Fantasy XV Digital Premium Edition oyunları oldukça uygun fiyatlara satılıyor.

Şu an PlayStation Store üzerinde indirime girmiş olan birçok video oyunu, bizce kesinlikle satın almaya ve oynamaya değer. Özellikle Fallout 4: Game of the Year Edition, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition ve Final Fantasy XV oyunları kesinlikle sizi içine hapsedebilecek kapasiteye sahip. Bu yüzden, bu indirimleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın