PlayStation İsveç’e göre The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima, 2018 senesinde çıkacak

PlayStation İsveç’e göre The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima, 2018 senesinde çıkacak

Acaba bu basit bir hata mı? Yoksa PlayStation İsveç, bilmeden büyük bir bilgiyi mi paylaştı?

Neredeyse bütün PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro kullanıcıları tarafından merakla beklenen çok büyük iki video oyunu bulunuyor. Bu bahsettiğimiz oyunlar tabii ki The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima. The Last of Us 2 da diyebileceğimiz The Last of Us Part II, tabii ki Naughty Dog ekibi tarafından geliştiriliyor. Ghost of Tsushima ise bizlere inFamous serisini sunan Sucker Punch Productions tarafından geliştiriliyor. Tamam, geliştiriliyor da, ne zaman çıkacak bu oyunlar? PlayStation İsveç’in Facebook hesabına göre bu sene çıkacak efendim.

The Last of Us 2 width=

PlayStation İsveç, geçtiğimiz günlerde Facebook hesabından bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımda, 2018 senesinin PlayStation 4 severler için çok güzel geçeceğini söyledi. Bu söylem ile birlikte PlayStation İsveç, bazı video oyunlarını da sıraladı. Sıralanan oyunların neredeyse tümü, 2018 senesi içinde çıkacağı garanti olan video oyunları. Mesela Marvel’s Spider-Man, God of War, Blood and Truth, Frantics ve Days Gone. Fakat bu oyunların arasında bir de The Last of Us Part II ile Ghost of Tsushima bulunuyor. Dilerseniz orijinal paylaşımı hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Bu paylaşıma bakacak olursak, The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima, 2018 senesi içerisinde çıkabilir. Tabii bu paylaşım, sayfayı yöneten sosyal medya sorumlusunun küçük bir hatası da olabilir. Ne yazık ki şu an bunu bilmek oldukça güç. Yine de bahsettiğimiz iki oyun, 2018 senesinde çıkacaksa, bunların duyurularını muhtemelen E3 2018 sırasında alırız. E3 2018 etkinliğine ise daha çok var. Bu etkinlik, 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın