Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2023

PlayStation Plus Premium üyeleri için bu haftanın sürpriz hediyesi, indirilecek yeni bir ücretsiz oyun denemesi oldu. PlayStation Store'dan erişilebilen çeşitli oyunların demolarını oynamak, 2022'nin ortalarında piyasaya sürüldüğünden beri PS Plus Premium'un avantajlarından biri olmuştur. Geçtiğimiz günlerde, son on yılın en iyi RPG'leri arasında yer alan yeni bir oyun da bu deneme serisine eklendi. PlayStation Plus Premium aboneleri için şu anda Persona 5 Royal demo sürümü mevcut.

PlayStation Plus Premium varsa, Persona 5 Royal demo sürümünü deneyebilirsiniz

Şu anda indirilebilir olan Persona 5 Royal, PS Plus Premium sayesinde yeni bir deneme sürümü alan en yeni oyun. Bu Persona 5 Royal demosu toplam dört saat sürüyor, bu da oyunu bu şekilde oynayan kişilerin ne hakkında sağlam bir fikre sahip olmaları için yeterince uzun. Ne yazık ki bu deneme süresiz olarak sunulmayacak, ancak yakın zamanda PlayStation Store'dan kaybolmayacak. Bunun yerine, aboneler bu örneği 31 Ocak 2024 tarihine kadar kendileri için test edebilecekler. Deneme süresinin dört saati dolduktan sonra abonelerin Persona 5 Royal oynamaya devam etmelerinin tek yolu, oyunu tamamen satın almak istemeleridir.

Her zaman olduğu gibi, bu durumda da birkaç kısıtlama var. Daha önce de belirtildiği gibi, PS Plus Premium oyun denemeleri sunan tek hizmettir, bu nedenle PS Plus Essential ve PS Plus Extra kullanıcıları Persona 5 Royal'i kendileri için deneyemeyeceklerdir. P5R'nin indirilebilen deneme sürümü de oyunun PS5 sürümüyle sınırlı. Bu nedenle oyunun PS4 versiyonu isteyenler tarafından indirilemiyor. PlayStation Plus Premium aboneleri için demo Persona 5 Royal haberimiz dışında da yazılarımız mevcut. Şimdi, diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. PlayStation Plus Premium abonelerine demo Persona 5 Royal yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.