Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.04.2023

Çok konuşulan Persona 3 Remake için ilk oynanış videosu internete sızdı bile. Geçtiğimiz yıl birkaç rapor ve söylenti, geliştirici Atlus'un şu anda PlayStation 2 dönemi JRPG'si Persona 3'ün en son Persona 5'e çok daha benzer olacak bir Remake üzerinde çalıştığını belirtti. Atlus henüz bunun gerçekleşeceğini doğrulamamış olsa da, yakın zamanda gerçekleşen bir sızıntı bunu gerçekleştirmiş olabilir.

https://twitter.com/AVtoGAMEnoYAMI/status/1644990912328798208

Persona 3 Remake oynanış videosu ne yazık ki kısa

Şu an itibariyle Persona 3 Remake ilk oynanış videosu sosyal medyada ve diğer web sitelerinde viral olmaya başladı. Yukari karakteri videoda bir dövüş animasyonunda bir düşmanla savaşırken görülüyor. Buradan videoyu izleyebilirsiniz. Bu videonun kaynağı ile ilgili olarak, videoyu ilk yayınlayan kullanıcı Sega'nın 2021 yılında bir iç toplantıda gösterdiğini iddia ediyor.

Bu sızıntının gerçekliğini destekleyen pek çok kanıt var, bu yüzden bu iyi bir haber. Öncelikle, bu animasyondaki daha spesifik kullanıcı arayüzü öğelerinden bazıları Persona 5'tekilerle paylaşılsa da, birçoğu yepyeni ve en son Persona oyununda yer almıyor. Dahası, bu karakter modellerinin sıfırdan yaratıldığı ve basit bir remaster'da olabilecek basit değişikliklerin ötesine geçtiği açıktır. Bunu bir hayran yapmış olsa bile, sahtesinin gerçek olabilmesi için son derece iyi yapılmış olması gerekir.

Bu tür sızıntılarda alışılageldiği üzere, burada açıklananlara çok büyük bir tuz tanesiyle yaklaşmayı unutmayın. Persona 3 Remake ilgili bilgiler gerçek olsa bile, geçmişte benzer sızıntıların sahte olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun ışığında, çok heyecanlanmadan önce Atlus'un Persona 3'ü çağdaş platformlar için yeniden tasarladığını doğrulamasını bekleyin. Persona 3 Remake oynanış videosu haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılarımızla buluşturacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi strateji oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Persona 3 Remake oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.