Overwatch önümüzdeki hafta sonu yine ücretsiz oluyor

Overwatch önümüzdeki hafta sonu yine ücretsiz oluyor

Eğer oyunu bir kez daha deneme şansına sahip olmak istiyorsanız, bu ücretsiz hafta sonu etkinliği tam size göre.

Eğer Overwatch oyununu henüz satın almadıysanız ve denemek istiyorsanız, Blizzard Entertainment ve Activision sizlere benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu fırsat dahlinde Overwatch, önümüzdeki hafta sonu boyunca herkese ücretsiz olarak sunulacak. 17 Kasım 2017 ile 20 Kasım 2017 tarihleri arasında ücretsiz oynayabileceğiniz bu oyunda tüm haritalar ve karakterler sizlere açık olacak. Yani herhangi bir sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. Eğer ücretsiz hafta sonu sırasında oyunu satın almak isterseniz, indirimli bir fiyat ile bunu yapabileceksiniz ve satın alma işlemi sonrasında da tüm ilerleyişinizi kullanabileceksiniz. Yani, hafta sonu boyunca kastığınız hesabınız, boşa gitmeyecek.

Overwatch

Bahsettiğimiz ücretsiz Overwatch hafta sonu etkinliği oyunun çıkış yaptığı tüm platformlar üzerinde geçerli olacak. Yani, oyuncular PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden oyunu ücretsiz oynayabilecekler. Eğer oyunu PlayStation 4 üzerinde denemek isterseniz, PlayStation Plus sahibi olmanız gerekecek. Tercihiniz Xbox One konsolundan yana ise Xbox Live Gold üyesi olmalısınız çünkü Overwatch çevrim içi bir oyun. Son olarak, eğer bir PC oyuncusu iseniz sadece Battle.net hesabına sahip olmanız yeterli. Zaten oyunu da Battle.net üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Ücretsiz hafta sonu boyunca barış için ateş edin!

Askerler, bilim adamları, maceracılar ve acayiplikler – Overwatch’ın savaşla alt üst olmuş dünyasına hoş geldiniz. Takım tabanlı hızlı bir nişancı oyununda zamanı bükün, yer çekimine meydan okuyun ve sıra dışı güçleri ve silahları kullanın. Zaman sıçraması yapan bir maceracıdan roket çekiçli bir savaşçıya ve üstün bir robot keşişe kadar farklı tipte kahraman arasından seçim yapın. İster ön cephede savaşın, ister enerji kalkanınızla savunma hattı oluşturun ya da ister müttefiklerinizin daha fazla hasar vermesi için destek olun, takımın parçası olarak her kahramanın yeteneklerinin etkili olacağı bir rol vardır. Oraya gidin ve gizemli Temple of Anubis’in sırlarını koruyun, King’s Row boyunca bir EMP aygıtına refakat edin ve daha fazlasını yapın – tüm dünya sizin savaş meydanınız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın