Blizzard Entertainment yeni bir Overwatch oyunu üzerinde çalışıyor

Blizzard Entertainment yeni bir Overwatch oyunu üzerinde çalışıyor

Acaba Overwatch 2 mi geliyor? Yoksa bir mobil oyun mu?

Blizzard Entertainment şu sıralar oyun geliştirme kategorisinde oldukça aktif. Geçmişte yazdığımız haberlere bakarak bu ekibin bir MMORTS oyunu üzerinde çalıştığını, bir de FPS oyunu üzerinde çalıştığını rahatlıkla görebiliyoruz. Bahsettiğimiz FPS oyunu tam olarak nedir, bunu bilemiyoruz ama MMORTS oyunu mobil platformlara gelecek, Warcraft temalı bir oyun olarak görünüyor. Tabii bunların hepsini Blizzard Entertainment tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakarak söyleyebiliyoruz. İşte bugün de o iş ilanlarına bir yenisi eklendi. Bu iş ilanlarında ise yeni bir Overwatch oyunu göründü. Bu Overwatch oyunu daha önce bahsettiğimiz FPS projesi mi, yoksa bağımsız olan 3. bir proje mi, şu an ne yazık ki bilemiyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Blizzard Entertainment yeni bir Overwatch oyunu üzerinde çalışıyor

Şirket tarafından yayımlanan iş ilanına göre Blizzard Entertainment içerisinde çalışacak olan kişinin öncelikle Overwatch evrenini tanıması, bilmesi gerekiyor. Ardından bu kişinin bölüm tasarımı, karakter tasarımı, silah tasarımı ve diğer benzer şeyleri de yapması beklenecek. Tabii bu tasarımların hepsi de Overwatch evrenine ait olacak. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmeye başlanan bu oyun Overwatch 2 olabilir mi, yoksa yeni bir mobil oyun mı geliyor, şu an tahmin edebilmek oldukça zor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.