Activision, Overwatch için bir film projesi düşünüyor

Activision, Overwatch için bir film projesi düşünüyor

Call of Duty için de bir film zaten yolda. Bakalım Activision neler yapacak?

Overwatch hem ülkemizde, hem de genel olarak dünya çapında büyük bir ilgi ile karşılanan bir video oyunu idi. Takım temelli bir FPS oyunu olan Overwatch, oyun içerisindeki karakterlerini de kısa filmler ile bizlere tanıtıyordu. Bu kısa filmler de oyuncuların çok hoşuna gidiyordu. Blizzard Entertainment ve Activision da bunun farkında tabii. İşte bu kısa filmlerden etkilenmişler olacaklar ki, Activision cephesi artık Overwatch markası için bir film projesi düşünmeye başladı. En azından şirket, böyle bir proje için detaylı araştırmalar yapmak istediklerini, sinema sektörünü araştırmak istediklerini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Activision, Overwatch için bir film projesi düşünüyor

Activision şirketinden bir isim, Overwatch ve Call of Duty gibi markaların sadece oyuncular ile değil, TV ve sinema izleyicileri ile de büyüyebileceğini belirtti. Zaten şu anda Call of Duty için bir sinema projesi aktif olarak sürdürülüyor. Overwatch için de böyle bir proje düşünülürse, çalışmaları ne zaman başlayacaktır, pek bilemiyoruz. Belki Activision işleri aceleye getirmeden, Call of Duty projesi bittikten sonra yeni bir projeye geçmek isteyebilir. Bilemiyoruz ne yazık ki.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.