Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 14.03.2021

Square Enix ve People Can Fly ekipleri, yakında çıkaracakları Outriders oyunu için resmi bir animasyon tanıtım videosu yayımladı. Animasyonlu tanıtım, oyunun başlangıcından önce meydana gelen olayları ve Outriders’ın nasıl insanlığın son umudu haline geldiğini anlatıyor. Outriders’ta, benzersiz yeteneklere sahip dört farklı sınıf bulunacak. Oyuncular, arkadaşlarıyla beraber çevreden yağma yaparak oyunda ilerleyecekler. Yeni yayımlanan tanıtım videosu, oyuncuların bütün bunları neden yapacağına dair bir ışık tutuyor.

Outriders için güzel bir animasyon tanıtım videosu kullanıcılara sunuldu

Dediğimiz gibi, oyunda kendine has yetenekleri ve özellikleri olan dört ayrı sınıf bulunacak. Bu dört sınıf; Trickster, Devastator, Pyromancer ve Technomancer olarak ayrılacak. Her oyuncu, istediği sınıfı seçebilecek. Tabii, her sınıfın ayrı bir yeteneği olacak. Örneğin, Trickster zamanı manipüle edebilecek, Devastator sismik saldırılar yapabilecek, Pyromancer ateşi manipüle edebilecek ve Technomancer da taretleri kullanabilecek. Ek olarak Outriders; saldırı tüfeği, av tüfeği, keskin nişancı, makineli tüfek ve daha birçok farklı silah türüne sahip olacak.

Oyun içerisinde tüm silahlar tamamen özelleştirilebilir olacak. Ayrıca, tüm silahların kendilerine ait özellikleri de olacak. Son olarak, oyun Borderlands serisine çok benzeyen uzun bir hikayeye sahip olacak. Ancak, Outriders’ın hikayesi çok daha ciddi olacak. Ana görevlerin yanı sıra, oyuncular yan görevlere de gidebilecek ve dünyayı istedikleri gibi keşfedebilecekler. Oyunun, Steam platformundaki demosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.